Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

VINTAGE Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dorosłych w stylu RETRO

2.960,00

Opis

Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla dorosłych w stylu RETRO

Stylizowany rower rehabilitacyjny trójkołowy jest dedykowany osobom dorosłym i starszym. Zaprojektowano go w bardzo modnym stylu retro, dzięki czemu doskonale można się wpasować w otoczenie. Rower VINTAGE to przede wszystkim jednak świetne efekty rehabilitacyjne. To wspaniała i skuteczna terapia dla osób z zaburzeniami ruchu oraz zachwianym poczuciem równowagi. Pozwala na stymulację układu mięśniowego i kostnego. Jazda na rowerze poprawia krążenie, oddech, a także skutecznie wzmacnia cały organizm. Jest to także bardzo dobra motywacja do działania i szansa na przeżycie nowych wspaniałych wrażeń.

Zawsze jest dobry czas na jazdę na rowerze, niezależnie od wieku. Model VINTAGE to propozycja dla osób dorosłych i starszych, bez względu na swoje lata, można cieszyć się smakiem przygody, wypadów za miasto, a nawet jeździć po zmroku. Rower VINTAGE jest wyposażony w komfortowe opony SCHWALBE, posiadające specjalny pasek odblaskowy, co zapewnia doskonałą widoczność i bezpieczeństwo w czasie wieczornych wypadów. Dla jeszcze większego komfortu, rama roweru została umieszczona nisko nad ziemią, co zapewnia łatwiejsze wsiadanie czy zsiadanie.
Rower VINTAGE to wiele opcji dodatkowych, które gwarantują bezpieczną jazdę, a także umożliwiają odpowiednią stabilizację ciała. Nie ma ryzyka wypadnięcia z roweru.
Model VINTAGE standardowo jest dostarczany z systemem ostrego koła. Wymusza ono nieustanne pedałowanie, dzięki czemu można się poruszać. W ten sposób można zintensyfikować efekty rehabilitacyjne, więc warto postawić na taką skuteczność. Dodatkowo można zdecydować się na wolne koło lub torpedo w wersji opcjonalnej.

Rower VINTAGE to propozycja dla osób, które mają długość nogi od 75 do 105 cm. Aby wybrać optymalny rower, należy zmierzyć wewnętrzną długość nogi od ziemi do pachwiny.