JOLLY Junior Plus schodołaz gąsienicowy

9,999.00

Opis

JOLLY Junior Plus to schodołaz gąsienicowy, który znajduje zastosowanie w tych przypadkach, w których inny sprzęt sobie nie poradzi. Jest to możliwe dzięki rampie najazdowej z uniwersalnym podpięciem, które pasuje właściwie do wszystkich wózków manualnych (nawet aktywnych) oraz dzięki udźwigowi aż 150kg. Transporter schodowy pokonuje zakręty pod kątem prostym na spoczniku o wymiarach 115 cm na 115 cm, natomiast zakręty w kącie półpełnym (180°) na spoczniku 120 cm na 200 cm. Podobnie jak inne transportery gąsienicowe jest urządzeniem ruchomym, dzięki czemu nie wymagana jest instalacja tego urządzenia. Schodołaz Jolly można w prosty sposób rozłożyć na części, co powoduje łatwość transportu samego urządzenia. Cechą charakterystyczną tego modelu jest to, że umożliwia transport wózków inwalidzkich o zwiększonych gabarytach, a także wózków ze zmiennym rozstawem kół (nawet do 70 cm).

 
Dane techniczne:

Maksymalne obciążenie 150 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Waga 65 kg
Silnik elektryczny 12 V – 160 W DC
Akumulator 12 V/ 24 Ah, bezobsługowy – wielokrotnego ładowania
Hamulec Negatywny elektromagnetyczny 12 V
Ładowanie prostownik elektroniczny na stałe wbudowany w urządzenie
Przenoszenie napędu napędowy pasek zębaty; przekładnia reduktora z kołami stalowymi hartowanymi; hamulec zamontowany bezpośrednio na reduktorze, blokujący urządzenie również w przypadku uszkodzenia paska zębatego

 

Cena: 9 999 zł

 

Oferowany przez nas transporter schodowy posiada certyfikat CE (niezbędny do odbioru budowlanego – sanepidu), instrukcję obsługi w języku polskim i gwarancję.

 

*Cena nie obejmuje szkolenia w zakresie obsługi urządzenia oraz kosztów transportu.