Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)
Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)

Krzesło schodowe ACORN IN (tor prosty)

Kategoria:

Opis produktu

Krzesło przyschodowe Acorn In to prosty tor ruchu. Jest to propozycja sprzętu dla osób niepełnosprawnych oraz dla seniorów. W ten sposób można bez problemu, szybko i sprawnie pokonać schody w swoim domu czy mieszkaniu. To wiele korzyści terapeutycznych oraz podniesienie komfortu życia, więc tym bardziej warto się zdecydować na taką inwestycję. W ten sposób osoby niepełnosprawne czy starsze mogą zyskać większą niezależność i samodzielność. Zastosowanie takiej windy schodowej oznacza także wielkie ułatwienie dla opiekunów i całej rodziny.

Prezentowany model jest odpowiedni dla schodów jednobiegowych. Montaż jest bardzo prosty i w pełni komfortowy. Nie wymagana jest wielka praca remontowa i nie ingeruje się zbyt mocno w swoją przestrzeń. Windy są montowane szybko i sprawnie, umożliwiając wygodne korzystanie ze wszystkich kondygnacji w swoim domu.

Montaż odbywa się na szynie, która przymocowywana jest do schodów. Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, można sterować całością całkowicie samodzielnie. Użytkownik obsługuje urządzenie za pomocą joysticka, który znajduje się w podłokietniku. Tor jazdy jest w tym przypadku prosty. Urządzenie jest odpowiednie do zastosowania wewnątrz oraz na zewnątrz budynków, co stwarza wiele możliwości wykorzystania. Mechanizmy i części elektroniczne są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo krzesełko wyposażone jest w pokrowiec. Zasilanie to silnik akumulatorowy, który zapewnia płynną jazdę.

Sterowanie jest bardzo proste i wygodne. Wszystko odbywa się za pomocą nowoczesnego joysticka. Piloty są z kolei sterowane na podczerwień. Mamy tutaj również specjalne czujniki bezpieczeństwa jazdy. Gdy wykryte zostaną przeszkody, następuje zatrzymanie pojazdu. Krzesełko wyposażone jest w diagnostyczny panel kontroli. Użytkownik ma zapewniony płynny start oraz łagodne zatrzymanie pojazdu. Podnóżek jest składany, tak samo jest w przypadku siedziska, które dodatkowo jest także obrotowe. To gwarancja bezpieczeństwa i doskonałej wygody dla każdego użytkownika, dlatego warto zainwestować w tak nowoczesny sprzęt.