Krzesło schodowe HW 10
Krzesło schodowe HW 10Krzesło schodowe HW 10Krzesło schodowe HW 10Krzesło schodowe HW 10Krzesło schodowe HW 10Krzesło schodowe HW 10Krzesło schodowe HW 10Krzesło schodowe HW 10Krzesło schodowe HW 10

Krzesło schodowe HW 10

Kategoria:

Opis produktu

Krzesło schodowe HW 10 porusza się po torze krzywoliniowym. Jest to krzesło przyschodowe o wysokiej funkcjonalności. Urządzenie przeznaczone jest dla osób niepełnosprawnych, starszych, ale także dla wszystkich mających problemu ze samodzielnym poruszaniem się. Za pomocą takiego krzesła można pokonać schody w domu czy mieszkaniu, zapewniając sobie większą swobodę i wolność poruszania się między kondygnacjami. Pokonywanie barier architektonicznych z takim sprzętem jest proste i w pełni komfortowe, dlatego warto postawić na taki solidny i trwały sprzęt.

Krzesełko zapewnia bezpieczne poruszanie się, co jest niezwykle ważne dla osób starszych, po amputacjach, a także dla wielu innych osób niepełnosprawnych. Winda schodowa zapewnia większy komfort życia i możliwość maksymalnego wykorzystania własnej przestrzeni. Warto postawić na taką funkcjonalność. To duże ułatwienie także dla rodziny czy opiekunów. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania urządzenia do potrzeb i oczekiwań użytkownika.

Szyna może mieć dowolny kształt. To uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu platforma zmieści się w każdym miejscu. Można wybrać kolor elementów tapicerowanych, krzesełka oraz szyny. Krzesełko zapewnia także większą oszczędność miejsca parkingowego, co ma znaczenie w wąskich i niewielkich przestrzeniach. Urządzenie jest odpowiednie również w przypadku wymagających stromych schodów.
Krzesełko jest bardzo proste w codziennej obsłudze. Mamy tutaj do czynienia ze specjalnie zaprojektowanym joystickiem. Do tego jest również pilot, za pomocą którego przyzywa się krzesełko w odpowiednie miejsce. Jest to produkt innowacyjny, mamy tutaj specjalną funkcję aktywnego klucza, dzięki czemu nie mamy do czynienia z bezprawnym użyciem sprzętu. Rozwiązania elektroniczne są bardzo wydajne. Całość wyposażona jest w wysokiej jakości akumulator. W czasie postoju następuje ładowanie akumulatorów, jakie znajdują się w części napędowej sprzętu. W ten sposób można się poruszać na krzesełku także w momencie, gdy nie ma prądu.