Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)
Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)

Krzesło schodowe PLATYNA CU (tor krzywoliniowy)

Kategoria:

Opis produktu

Krzesło schodowe Platyna Cutor krzywoliniowy to duże udogodnienie dla osób z problemami ruchowymi. Takie wygodne i praktyczne krzesło przychodowe jest odpowiednie do wykorzystania przez osoby niepełnosprawne i starsze. W ten sposób można się swobodnie poruszać po przestrzeni domowej, korzystając ze swoich wnętrz w maksymalny sposób. Dzięki takiemu wyposażeniu, bariery architektoniczne nie będą stanowić już żadnego problemu.

Krzesełko jest odpowiednie dla osób, które chcą zyskać niezależność i samodzielność. Konstrukcja jest solidna, funkcjonalna i jednocześnie można sobie zapewnić znacznie lepsze bezpieczeństwo w trakcie poruszania się. Urządzenie odznacza się krzywoliniowym torem jazdy, dzięki czemu swobodnie można pokonać każdy zakręt. Zapewnia to nieograniczony dostęp na wyższe kondygnacje i piętra, a to jest doskonała wiadomość dla wszystkich osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Urządzenie montujemy do stopni schodów. Krzesełko instaluje się na szynie, która dopasowana jest do schodów. W ten sposób można bez problemu obsługiwać windę schodową. Nie wymaga to siły czy ingerencji w mechanizm. Wszystko jest całkowicie zautomatyzowane. Sterowanie odbywa się z poziomu krzesełka, gdzie znajduje się specjalny joystick, umieszczony w podłokietniku. Krzesełko można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Całość zasilana jest akumulatorami, co zapewnia komfort jazdy i niezawodność, a także dużą płynność poruszania się. Krzesełko nie zużywa zbyt wiele prądu, dzięki czemu jest to również ekonomiczne rozwiązanie. Zatrzymanie jest łagodne, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo dla osoby niepełnosprawnej czy starszej.

Użytkownik ma w tym przypadku do czynienia z wieloma udogodnieniami. Sterowanie umieszczone w podłokietniku, a także przywoływanie windy odbywające się za pośrednictwem pilotów radiowych. Bezpieczeństwo zapewnia zapinany pas bezpieczeństwa. Mamy tutaj także wyświetlacz diagnostyczny, obrotowe siedzisko i kluczyk dostępu. Podnóżek jest składany, podobnie jak siedzisko i podłokietniki. Dodatkowo mamy tu czujniki bezpieczeństwa, zjazd awaryjny oraz możliwość wyboru profilu siedziska oraz wersji kolorystycznych tapicerki.