Podnośnik hydrauliczny dla niepełnosprawnych E07 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)
Podnośnik hydrauliczny dla niepełnosprawnych E07 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)Podnośnik hydrauliczny dla niepełnosprawnych E07 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)Podnośnik hydrauliczny dla niepełnosprawnych E07 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)Podnośnik hydrauliczny dla niepełnosprawnych E07 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Podnośnik hydrauliczny dla niepełnosprawnych E07 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Kategoria:

Opis produktu

Podnośnik hydrauliczny E07 to wielkie ułatwienie dla osób niepełnosprawnych i starszych. Jest to nowoczesne urządzenie, które pracuje cicho i jest niezawodne. Nie mamy problemu z awariami, a wszystkie elementy sprzętu zostały wykonane solidnie, trwale i z dbałością o każdy szczegół. To wszystko zapewnia użytkownikowi doskonałe i komfortowe użytkowanie. Podnośnik charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Jest to jednak odpowiednia przestrzeń, by zapewnić osobie niepełnosprawnej bezpieczeństwo i wygodę w czasie korzystania z platformy.

Winda może być dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkownika. Przede wszystkim można wybrać różnorodne opcje wystroju kabiny, a także innych elementów zewnętrznych. Dzięki temu możemy dopasować wygląd kabiny do swojej własnej przestrzeni. Urządzenie może zostać zainstalowane we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. Montaż jest szybki i prosty, nie ma potrzeby wykonywania skomplikowanych prac budowlanych czy remontowych.

Winda jest uniwersalna, można ją dopasować do całego otoczenia i własnych potrzeb. Można ją także indywidualnie przygotować na wymiar. Można ją wykorzystywać w środku, jak i na zewnątrz, w domach i innych budynkach użyteczności publicznej. Platforma charakteryzuje się cichą pracą. Jest bardzo bezpieczna i komfortowa w codziennym użytkowaniu. Wyposażenie posiada nowoczesne elementy sterujące, które są łatwe w użyciu.

Posiadanie takiej windy to większy prestiż danego budynku, ale także polepszenie standardu życia. Urządzenie jest masywne, solidne i wytrzymałe. Mamy do czynienia także z wyposażeniem opcjonalnym, które uwzględnia na przykład głośniki, podświetlanie kabiny LED, drzwi automatyczne oraz piętrowskazywacz LCD. Maksymalny udźwig może wynosić 400 albo 500 kilogramów. Napęd w tym wypadku jest hydrauliczny. Maksymalna wysokość podnoszenia to z kolei 13 metrów, a zasilanie w tym wypadku to 230V. Podnośnik odznacza się doskonałą jakością i jest praktyczny w codziennym użytkowaniu.