Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A5000 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)
Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A5000 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A5000 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A5000 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A5000 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych A5000 (wysokość podnoszenia do 15 metrów)

Kategoria:

Opis produktu

Podnośnik platformowy A5000 to odpowiednie rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych. Winda jest nowoczesna, przestronna i komfortowa. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Sprawdza się znakomicie zarówno w domach prywatnych, jak i w domach opieki, obiektach użyteczności publicznej oraz w wielu innych budynkach, jakie chcemy przystosować do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Można za jej pomocą transportować zarówno osoby sprawne, jak i niepełnosprawne, opiekunów i osoby asystujące.

Konstrukcja może zostać zamontowana bez modyfikacji. Wystarczy odpowiednio przygotowane podłoże, a także dostęp do zasilania (230 lub 400V). Wysokość podnoszenia wynosi tutaj nawet do kilkunastu metrów. Winda może zostać obudowana szybem stalowo-aluminiowym w postaci pełnej albo oszklonej. Całość jest bezpieczna i w pełni komfortowa dla użytkownika i opiekuna. Jednocześnie produkt jest zgodny z międzynarodowymi certyfikatami UE/CE.

Winda odznacza się wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem, funkcjonalnością oraz niezawodnością. Można ją dopasować do każdego wnętrza i zapewnia praktyczne rozwiązania w każdym budynku czy domu. Zastosowanie przeszklonych drzwi doskonale prezentuje się w nowoczesnych i prestiżowych budynkach.

Montaż jest szybki i bardzo prosty. Całość jest dostarczana z kompletnym szybem, dzięki czemu można całość od razu zamontować w miejscu, w jakim ma się odbywać transport. Urządzenie można zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W tym przypadku zastosowano napęd śrubowy, który zapewnia cichą i dyskretną pracę. Mamy tutaj także przejrzysty pulpit sterowniczy, który posiada przyciski jazdy. Można je także uzupełnić o opisy dla niewidomych.

Opcjonalnie można zastosować chociażby chromowane elementy kabiny windy, komunikaty głosowe, opisy w języku Braille’a, a także magnetyczną kartę dostępu czy głosową aktywizację przystanków. Maksymalny udźwig wynosi do 400 kilogramów, do pięciu osób. Całość można indywidualnie dostosować do potrzeb i wymagań użytkownika. To doskonały wybór w tej klasie produktów.