Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych SILVER (wysokość podnoszenia do 1,2 metra)
Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych SILVER (wysokość podnoszenia do 1,2 metra)Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych SILVER (wysokość podnoszenia do 1,2 metra)Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych SILVER (wysokość podnoszenia do 1,2 metra)Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych SILVER (wysokość podnoszenia do 1,2 metra)

Podnośnik platformowy dla niepełnosprawnych SILVER (wysokość podnoszenia do 1,2 metra)

Kategoria:

Opis produktu

Podnośnik platformowy Silver to wysokiej jakości urządzenie transportowe. Jest to sprzęt charakteryzujący się doskonałym wyposażeniem i solidnymi mechanizmami, jakie gwarantują komfortowe użytkowanie każdej osobie. Jest to podnośnik platformowy, który przeznaczony jest głównie dla osób starszych i niepełnosprawnych, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Jest to ogromne ułatwienie zarówno dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, jak i dla opiekunów oraz dla całej rodziny. Warto postawić w tym zakresie na niezawodne urządzenia, jakie spełnią wszelkie oczekiwania i wymagania, z jakimi mamy do czynienia w takim przypadku.

Winda jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu każdy jest w stanie sobie z tym poradzić. Platforma podnosi się na wysokość jednego metra, co stanowi wielkie ułatwienie w codziennej opiece nad osobami niepełnosprawnymi czy starszymi. To urządzenie wyróżnia się także atrakcyjnym wzornictwem, dzięki czemu można je dopasować do swojej przestrzeni. Obudowa została wykonana z solidnej stali nierdzewnej, jest odporna na czynniki zewnętrzne i zapewnia długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo zastosowano tutaj również nowoczesne systemy aktywnego i biernego bezpieczeństwa. W ten sposób mamy do czynienia z najlepszą jakością, jakiej można oczekiwać w tej kategorii produktów. Urządzenie oznacza szybki montaż, nie ma tutaj podszybia. Całość prezentuje się niezwykle estetycznie i wyróżnia się doskonałą funkcjonalnością i praktycznymi opcjami do wykorzystania.

Podnośnik uruchamia się za pomocą kasety wezwań, które posiadają także specjalny kluczyk. Wykorzystanie jest wygodne, komfortowe i bardzo proste dla użytkownika. Platforma jest odpowiednia do wykorzystania w domach czy mieszkaniach, lokalach usługowych, budynkach użyteczności publicznej oraz w wielu innych miejscach, jakie chcemy dostosować do potrzeb osób niepełnosprawnych. Platfroma jest dostępna w dwóch wersjach, z wysokością podnoszenia do 80 i 100 cm. Maksymalny udźwig wynosi w tym przypadku 250 kilogramów.