Patron Corzino Classic

3,000.00

Opis

Wózek inwalidzki specjalny, dziecięcy, typu parasolka, spersonizowany, doposażony

Wózek PATRON CORZINO CLASSIC to wózek spacerowy dedykowany dla dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową i innymi dolegliwościami. Wózek składa się w tak zwaną parasolkę, posiada dodatkową regulację podnóżka. Jest wyposażony w 5-punktowe pasy, które zapewniają dziecku odpowiednie bezpieczeństwo. Maksymalne dopuszczalne obciążenie to 75 kg w rozmiarze 38 i 42. Istnieje możliwość transportu wózka bez większych problemów. Opcjonalnie można założyć dodatkową tapicerkę.

Wózek posiada oparcie w wysokości 66 lub 86 cm. Głębokość siedziska dla rozmiaru 34 wynosi 32 cm, a dla rozmiaru 38 i 42 wynosi 35 cm. Szerokość siedziska wynosi 34, 38 i 42 cm. Długość wózka to z kolei 114 cm, a waga 12, 13 kg. Maksymalne obciążenie w tym modelu wynosi 55 lub 75 kg.

Dodatkowe wyposażenie do wózka to zagłówek, klin, podpory boczne i stabilizacja stóp. Dodatkowo mamy tutaj kamizelkę typu H, pełną, a także pas dwupunktowy. Dodatkowo można się zdecydować na miękką tapicerkę, daszek, osłonę przeciwdeszczową i specjalny koszyk.