Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Schodołazy nowe kroczące

Pośród wielu urządzeń likwidujących bariery architektoniczne, schodołazy kroczące cieszą się największą popularnością. Wpływa na to kilka czynników. Po pierwsze, schodołazy nowe kroczące są najtańszymi urządzeniami dopuszczonymi oficjalnie do likwidowania barier architektonicznych w budynkach użyteczności publicznej. Po drugie, schodołazy kroczące są urządzeniami mobilnymi i nie zabierają miejsca w ciągu schodów, a tym bardziej nie wymagają żadnej dodatkowej powierzchni na stałą instalację. Z tego względu na ich zakup decydują się jednostki zobowiązane do posiadania tego typu urządzeń – ważniejsze urzędy, ośrodki rehabilitacyjne czy domy pomocy. Jest to rozwiązanie stosowane również w przypadku już istniejących obiektów, gdzie nie ma możliwości zamontowania żadnego innego transportera.

Schodołaz kroczący

Schodołazy nowe kroczące stają się również popularne pośród osób niepełnosprawnych, które kupują je do użytku domowego. Stosunkowo nieduże koszty, mobilność urządzenia i jego uniwersalne zastosowanie doskonale sprawdzają się w codziennym zastosowaniu. Pokonanie wąskich schodów na piętro czy przejazd do pobliskiego parku nie stanowi wówczas problemu dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim i jej opiekuna. Jest to również rozwiązanie najszybsze do zastosowania. Nie trzeba czekać na dogodny moment, kiedy da się przeprojektować schody czy zamontować podjazd – po zakupie schodołazu wystarczy odpowiednie przeszkolenie dla opiekuna i można zacząć korzystać ze sprzętu.

Nasz sklep oferuje schodołazy nowe kroczące uznanych producentów. Lista dostępnych znajduje się poniżej. Są to modele funkcjonalne, uniwersalne i niezawodne. Nadają się zarówno do indywidualnego użytkowania jak i do wykorzystania w budynkach publicznych. Szeroki wybór tych urządzeń na rynku pozwala na zaoferowanie sprzętów najlepiej bilansujących stosunek ceny do możliwości danego modelu. Nasi sprzedawcy z pomagają w wyborze najbardziej odpowiedniego schodołazu dla każdego klienta..