Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Rowery dziecięce dla dziewczynek

Dbanie o sprawność fizyczną i dobrą kondycję leży w interesie każdego człowieka – młodego i dorosłego, sprawnego i z dysfunkcjami. Zależnie od możliwości konkretnego organizmu warto spędzać czas aktywnie, wykonując ćwiczenia i zadania na miarę własnych możliwości. Dzięki temu choroba nie pogłębia się znacząco, a efekty rehabilitacji są znacznie bardziej widoczne. Prowadząc aktywny tryb życia – nawet pomimo ograniczeń – łatwiej zachować optymizm i pogodę ducha. Dodatkowo, możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu rówieśników czy rodziny powoduje, że osoba z dysfunkcjami nie czuje się odrzucona i samotna. To bardzo ważne zwłaszcza dla osób młodych i dzieci. Dlatego od najmłodszych lat warto umożliwić dziecku aktywne spędzanie czasu pośród rówieśników. Do tego celu służą właśnie trójkołowe rowery dziecięce dla dziewczynek i dla chłopców.

Są to modele analogiczne do rowerów rehabilitacyjnych dla dorosłych, tyle że dostosowane do wzrostu i poczucia estetyki najmłodszych. Posiadają jedno koło z kierownicą z przodu i dwa ułożone równolegle w tylnej osi. Rama jest nisko umieszczona, żeby ułatwić wsiadanie i schodzenie z roweru. Za siedzeniem, pomiędzy tylnymi kołami lub na kierownicy znajduje się mały koszyk na drobiazgi. Wesoła kolorystyka i grube koła o mniejszej średnicy czynią rowerki niezwykle przyjaznym urządzeniem rekreacyjnym i zachęcają dziecko do aktywności ruchowej. Dodatkowo, tak ciekawy model nie umknie uwadze rówieśników, stając się pretekstem do nawiązania kontaktu. Łatwiej przecież o wmieszanie się w tłum na super rowerze, niż nawet na najwygodniejszym wózku inwalidzkim.

Nasz sklep oferuje trójkołowe rowery dziecięce dla dziewczynek i chłopców. Są to jednakowe konstrukcje, ale różnią się kolorystyką, wykończeniem i dodatkami. Podstawowe zadanie tych modeli jest jednakowe. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy dzieciom z mniejszą koordynacją ruchową lub zaburzeniami równowagi. Szeroko rozstawione tylne koła zapobiegają wywrotkom i pozwalają na zatrzymanie roweru bez konieczności zsiadania z niego. Szeroki zakres regulacji pozwala na wykorzystanie rowerka przez kilka lat, a bogata oferta opcji wyposażenia dodatkowego pozwala dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników