Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Wózki elektryczne dziecięce

Wózki elektryczne dziecięce stanowią odrębną kategorię głównie ze względu na mniejsze gabaryty tych urządzeń przy jednoczesnej znacznej możliwości ich dopasowania do aktualnych potrzeb dziecka. Wydając niemałą kwotę na zakup wózka elektrycznego dla dziecka, największą uwagę zwraca się na możliwość długiego użytkowania. Oczywiste jest, że sprzęty te powinny mieć takie możliwości regulacji, które pozwolą na płynne i dokładne dopasowywanie do dynamicznie zmieniających się gabarytów rosnącego organizmu. I to jest najważniejsza cecha odróżniająca wózki elektryczne dziecięce od pozostałych modeli.

Wielu producentów oferuje elektryczne wózki dziecięce będące mniejszą gabarytowo wersją modelu dla dorosłej osoby niepełnosprawnej. Odpowiednio wyprofilowane i skalowalne, takie wózki bardzo dobrze się sprawdzają w użytkowaniu, ponieważ ich konstrukcja i żywotność zostały wcześniej sprawdzone na modelach większych. Należy jednak pamiętać, że potrzeby rozwijającego się organizmu i nastoletniego umysłu są często zupełnie inne niż u osoby dorosłej. Nastolatek chcący aktywnie spędzać czas będzie eksploatował „swojego bolida” na wszelkie możliwe sposoby. I ten musi sprostać tym niekończącym się testom wytrzymałościowym. W modelach dziecięcych – poza czysto praktycznymi elementami (komfortem, bezpieczeństwem i żywotnością) swoją wartość mają takie elementy, jak design oraz uniwersalność zastosowań.

W naszym sklepie dostępne są wózki elektryczne dziecięce renomowanych producentów. Posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Modele dostępne poniżej charakteryzują się doskonałymi parametrami jezdnymi. Świetnie sprawdzają się w terenie ale ich mniejsze gabaryty pozwalają na wygodne użytkowanie również w pomieszczeniach. Posiadają wszystkie niezbędne możliwości regulacyjne pozwalające na optymalne dopasowanie siedziska do gabarytów dziecka. Opcjonalnie można doposażyć je w akcesoria dodatkowe, poprawiające komfort użytkowania lub bezpieczeństwo jazdy.