Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

ALOIS Łóżko dla osób cierpiących na chorobę ALZHEIMERA i niskiego wzrostu

4.268,00

Opis

Łóżko dla osób cierpiących na chorobę ALZHEIMERA i niskiego wzrostu.

Model ALOIS jest dedykowany dla osób cierpiących na chorobę Alzheimera oraz chorych o niskim wzroście. Łóżko można obniżyć aż do poziomu podłogi. Osobom niskim ułatwi to wstawanie i siadanie, natomiast osoby chore na Alzheimera uchroni przed upadkami i urazami. Często chorzy nieświadomie wstają podczas snu, dlatego wymagane jest zastosowanie odpowiedniego zabezpieczenia.
Łóżko rehabilitacyjne ALOIS posiada leże czterosegmentowe, a także panele od strony głowy i nóg. Dodatkowo posiadają one zabudowane siłowniki. Można swobodnie regulować wysokość leża na pilota. Charakterystyczna jest tutaj także pozycja antytrendelenburga.

Leże jest metalowe, rama została pokryta lakierem proszkowym, dzięki czemu całość atrakcyjnie się prezentuje. Łóżko wzbogacone jest o barierki oraz wysięgnik. Obudowa wykonana jest z drewna bukowego. Znajduje się tutaj także regulacja na pilota kąta nachylenia oparcia, części udowej podnóżka, a także manualna regulacja części łydkowej. Łóżko dostarczane jest na systemie transportowym. Zapewnia pełen komfort użytkowania.

Dodatkowe informacje

Producent