Feedback

Tel: 603 527 751

biuro@pokonaj-bariery.pl

LUNA 2 Łóżko rehabilitacyjno pielęgnacyjne

3.835,00

Opis

Łóżko rehabilitacyjno-pielęgnacyjne Luna 2 to nowa wersja łóżka Luna Basic 2 tej samej serii. Produkt niemieckiej firmy Vermeiren – uznanego producenta urządzeń rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych dla osób niepełnosprawnych i chorych.

Łóżko rehabilitacyjno-pielęgnacyjne Luna 2 jest przeznaczone do opieki domowej dla pacjentów leżących. Jest wyposażone w pilota, który umożliwia różnorodne ustawienie pozycji 4-segmentowego stelaża. Leże można zawiesić w 2 pozycjach – wyższej i niższej, co zapewnia wygodę korzystania pacjentom różnego wzrostu. Regulacja z użyciem pilota dla pozycji leża jest płynna, tak samo jak regulacja kąta nachylenia wezgłowia oraz segmentu uda. Jedynie ostatni segment – łydkowy należy regulować ręcznie. Łóżko umożliwia ustawienie w pozycji anty-trendelenburga. Sterowanie pilotem może się odbywać również zdalnie.

Łóżko Luna 2 zostało jeszcze mocniej dopracowane w oparciu o sugestie klientów i dystrybutorów – tak, by jeszcze lepiej spełniało wymogi komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Skorzystają na tym zarówno pacjenci, jak i ich opiekunowie i rehabilitanci. Poza zwiększeniem i tak już wyśrubowanych parametrów jakościowych i użytkowych łóżka, dopracowano również jego stronę wizualną, m.in. zabudowano panele u wezgłowia i przy nogach. Dzięki temu Luna 2 przypomina zwykłe łóżko, co niewątpliwie wpływa na komfort psychiczny osób korzystających z nich w warunkach domowych. Kolor obudowy nie zmienił się – jest to jasna okleina z drzewa bukowego.

Parametry techniczne pozostają na wysokim poziomie – zastosowano znane już z poprzedniej wersji, doskonale pracujące siłowniki LINAK, stelaż leża wykonano z metalowych listewek, które gwarantują wysoką wytrzymałość oraz zapewniają dobrą wentylację. Wytrzymałość stelaża dochodzi do 175 kg. Również drewniane barierki można w opcji zastąpić solidniejszymi i łatwiejszymi w czyszczeniu barierkami metalowymi. Funkcja złożenia łóżka na systemie transportowym i transportowania lub przechowywania w takiej pozycji przydaje się w sytuacji, kiedy łóżko przez dłuższy czas jest nieużywane.

 

Parametry techniczne:

Gwarancja:                  2 lata

Waga łóżka:                 98,15 kg bez materaca

Dł/szer/wys łóżka:       217/102/33,5(40) cm

Dł/szer leża:                200/90 cm

Max waga pacjenta:     175kg

Regulacja segmentów:

  • Oparcia pleców: 0-83st – elektrycznie
  • Pośladkowy: nieruchomy
  • Udowy: 0-31,7st – elektrycznie
  • Podudzi: 0-14,8st – manualnie
  • Pozycja Trendelenburga: brak
  • Pozycja anty Trendelenburga: ustawiana elektrycznie
  • Siłowniki elektryczne: 4 siłowniki Linak

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.