LUNA BASIC 2 Łóżko rehabilitacyjne

3.900,00

Opis

Łóżko rehabilitacyjne
Atrakcyjne łóżko rehabilitacyjne LUBA BASIC 2 jest dedykowane do opieki domowej. Model jest sterowany pilotem, dzięki czemu obsługa jest w pełni komfortowa. Producent dostosował łóżko do wymagań pacjentów oraz osób opiekujących się takimi osobami, co sprawia, że korzystanie z takiego sprzętu jest wygodne pod każdym względem. Model charakteryzuje się wysokim standardem wykonania oraz wysoką funkcjonalnością. W ten sposób można zadbać o pacjenta, zagwarantować mu optymalną pielęgnację oraz rehabilitację, a także wpływa to w znaczący sposób na komfort życia.
Łóżko posiada szerokie możliwości płynnej regulacji dotyczących części leżącej oraz wysokości. Mamy tutaj do czynienia z opcją zawieszenia leża w dwóch różnych pozycjach wyjściowych: 33 i 40 cm, w zależności od wzrostu osoby leżącej.
Model charakteryzuje czterosegmentowe leże, płynna regulacja za pomocą pilota, którą można wyregulować wysokość leża, kąt nachylenia wezgłowia oraz segmentu ud i manualna regulacja segmentu łydek. Można także postawić na pozycję antytrendelenburga. Wśród najważniejszych funkcji tego modelu znajdują się także siłowniki LINAK, metalowe leże, wysięgniki i barierki w wyposażeniu oraz atrakcyjna obudowa w kolorze drewna bukowego. Łóżko dostarczane jest na systemie transportowym. Doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

LUNABASIC2Dane

Dodatkowe informacje

Producent