Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

ASX Basic Novacare materac zmiennociśnieniowy – rurowy- II stopień zagrożenia odleżynami

1.388,00

Opis

Materac zmiennociśnieniowy – rurowy do II stopnia zagrożenia odleżynami w skali czterostopniowej EPUAP.

Komfortowy materac zmiennociśnieniowy ASX BASIC NOWACARE to skuteczna profilaktyka oraz leczenia odleżyn, nawet do drugiego stopnia włącznie. To również pełna wygoda dla każdego pacjenta.

Pompa materaca posiada wymiary 300x190x120 (LxBxH), waży ok. 3 kg. Zastosowano tutaj kompresor membranowy, który posiada metalową obudowę oraz solidną membranę z PU. Posiada on także uchwyty, dzięki czemu możliwe jest zawieszenie na panelu łóżka czy postawienie na podłodze. Cykl pracy jest zmienny (10 minut), a także pompa posiada tryb statyczny pracy, który jest odpowiedni dla pacjentów, którzy są bardziej wrażliwi na ból. Dodatkowo zastosowano także alarm niskiego ciśnienia, ma on postać zarówno wizualna, jak i akustyczną. Istnieje możliwość regulacji ciśnienia.

Materac posiada wymiary 200×80/90×14 cm i waży około 4 kg. Posiada aż 18 komór dynamicznych oraz 4 komory głowy, które są statyczne, wszystkie komory posiadają mikroperforację. Przewód powietrza PVC posiada wbudowane wewnętrzne zabezpieczenia przed zgięciem. Posiadają one zawór bezpieczeństwa w czasie transportu. Materac został również wyposażony w zawór reanimacyjny CPR. Dodatkowo posiada jeszcze funkcję transportową.

Komory zostały wykonane z nylonu/TPU, co zapewnia wysoką trwałość. Istnieje także możliwość wymiany komór materaca. Pokrowiec jest wodoszczelny i paro przepuszczalny. Wykonany jest z nylonu z PU, oddychający i łatwo zapinany na specjalne zatrzaski. W przypadku tego modelu maksymalna waga pacjenta to 130 kg.

Dodatkowe informacje

Producent