Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

ASX DIGITAL Novacare Materac zmiennociśnieniowy – rurowy- IV stopień zagrożenia odleżynami

4.725,00

Opis

Materac zmiennociśnieniowy – rurowy do IV stopnia zagrożenia odleżynami w skali czterostopniowej EPUAP.

Materac ASX DIGITAL NOVACARE jest zmiennociśnieniowy. To produkt wysokiej klasy, który spełni nawet najwyższe wymagania użytkownika i opiekuna. Jest to materac odpowiedni w przypadku profilaktyki i leczenia odleżyn do czwartego stopnia włącznie. Komory zostały wykonane z doskonałej jakości nylonu, posiadającego powłokę poliuretanową. Siedem komór jest wentylowanych. Bi-elastyczny materac z powłoką jest zamykany na błyskawiczny zamek i komfortowy w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo posiada podwójne dno. Można tutaj wstawić także materac podstawowy z pianki, o grubości do 4 cm. Jest to także doskonała ochrona przed zabrudzeniami.

Pompa posiada wymiary 300x190x120 mm (LxBxH). Waga wynosi około 3 kg. Znajduje się tutaj cyfrowa kontrola wraz ze specjalnym sensorem ciśnienia, cykl pracy jest zmienny (10 minut), a dodatkowo zastosowano także opcję pracy statycznej dla pacjentów, którzy są bardziej wrażliwi na ból. Kompresor membranowy został umieszczony w metalowej obudowie. Posiada uchwyty, umożliwiające podwieszenie na panelu łóżka, a także postawienie na podłodze. W tej konstrukcji zastosowano także tryb opieki oraz alarm niskiego ciśnienia: akustyczny oraz wizualny. Dodatkowa funkcja to regulacja ciśnienia, która odbywa się płynnie, posiada także podziałkę kg.

Materac waży 11,6 kg i posiada wymiary 200x9x17 cm. Wyposażony został w 18 komór, 7 komór wentylowanych oraz 3 statyczne komory głowy. Posiada także zawór reanimacyjny i funkcję transportową. Przewód powietrza PVC posiada wbudowane wewnętrzne zabezpieczenia przed zgięciami.

Komory zostały stworzone z doskonałej jakości nylonu wraz z powłoką poliuretanową, co zapewnia doskonałą trwałość. Mamy także możliwość wymieniania komór materaca. Pokrowiec jest bi-elastyczny i posiada również powłokę poliuretanową. Jest oddychający, wodoszczelny oraz paroprzepuszczalny. Zapinany jest na zamek błyskawiczny, co zapewnia pełen komfort użytkowania oraz ochronę przed zabrudzeniami. Pokrowiec posiada także miejsce na materac bazowy wykonany z pianki o grubości do 5 cm. Jest odpowiedni dla pacjentów o wadze aż do 180 cm.

Dodatkowe informacje

Producent