Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

GOFER Materac przeciwodleżynowy pasywny

550,00

Opis

Materac przeciwodleżynowy pasywny

Materac przeciwodleżynowy GOFER jest wykonany z gąbki charakteryzującej się wysoką gęstością. Posiada wymiary 200x90x12 cm. Jest to opcja przeznaczona dla osób z niskim ryzykiem odleży nowym. Sprawdzi się w przypadku pacjentów, którzy nie mogą stosować materaca zmiennociśnieniowego, chociażby w przypadku większej nadwrażliwości na ból. Materac GOFER to wielki komfort oraz zapobieganie odleżynom do pierwszego stopnia włącznie.

Specjalnie wycięta pianka GOFER zapewnia odpowiednie rozprowadzenie ciśnienia oraz optymalne krążenie powietrza. Materac może się znajdować w grubym pokrowcu z bawełny lub specjalnego materiały SANMED C460, który zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo użytkowania i spełnia restrykcyjne normy zawarte w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 3 listopada 2004 roku oraz wymagania z załącznika nr 1 Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 roku.

Materiał dodatkowo charakteryzuje się przepuszczalnością pary oraz wodoszczelnością. Tkaninę SANMED C460 wykorzystuje się do tworzenia nieprzemakalnych i oddychających pokrowców antyodleżynowych także dla służby zdrowia, co świadczy o najwyższej jakości materiału.

Dodatkowe informacje

Producent