Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

SMARTLINE 1 Novacare materac zmiennociśnieniowy – rurowy- I stopień zagrożenia odleżynami

555,00

Brak w magazynie

Opis

Materac zmiennociśnieniowy – rurowy do I stopnia zagrożenia odleżynami w skali czterostopniowej EPUAP.

Materac SMARTLINE 1 NOVACARE to skuteczność w profilaktyce antyodleżynowej i pełen komfort dla pacjenta. Jest to materac zmiennociśnieniowy, który stosuje się w przypadku zapobiegania, a nawet leczenia odleżyn do pierwszego stopnia. Materac jest oryginalny, posiada wyjątkowy wygląd, który został opatentowany. To wszystko sprawia, że całość jest w pełni komfortowa w codziennym użytkowaniu i wykazuje się doskonałą efektywnością. Można tutaj osiągnąć wysokość materaca do 9,5 cm. Materac został oparty na konstrukcji złożonej z 13 rurowych komór niewymiennych.

Stosowanie tego modelu jest zalecane razem z dodatkowym materacem gąbkowym. Większą stabilizację zapewnia także dodatkowy kołnierz, który został zawinięty na pokładzie, to doskonały wybór dla każdego pacjenta.

Materac został wykonany z trwałego komponentu PVC. Posiada wymiary 200x90x9,5 cm. Jest odpowiedni dla pacjentów o wadze do 130 kg. Posiada zewnętrzny filtr i bezpiecznych, a pompa pracuje w cyklach dziesięciominutowych. Zakres regulacji ciśnienia do minimalnie 20 mmHg oraz maksymalnie 85 mmHg.

Dodatkowe informacje

Producent