Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

LIBERTY PT Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna

360,00

Opis

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna

Poduszka LIBERTY PT to propozycja dla pacjentów, którzy przez większość czasu siedzą. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach, czy osób zmieniających pozycję siedzenia, osób starszych, które mają problemy z poruszaniem się i u wielu innych chorych. W każdym przypadku istnieje ryzyko powstawania kłopotliwych odleżyn, dlatego warto zastosować specjalną poduszkę, jaka pozwoli uchronić pacjenta przed takimi skutkami. Poduszka LIBERTY PT to doskonała profilaktyka przeciwodleżynowa. Składa się z poduszki właściwej oraz komfortowego pokrowca. Wyposażona jest w zawór pamięci, dzięki czemu po ustawieniu pożądanego kształtu, jest on zapamiętywany. To świetne indywidualne dopasowanie do każdego użytkownika, uwzględniające jego cechy fizyczne.

Do wyboru znajdują się pokrowce: elastyczny, nieprzemakalny oraz elastyczny AirFlow.

Wśród najważniejszych zalet poduszki LIBERTY PT znajduje się doskonała trwałość i wytrzymałość aż do 150 kg oraz zabezpieczenie przed wysuwaniem się. To idealna profilaktyka przeciwodleżynowa, komfort i doskonała stabilizacja. Poduszka posiada niewielką wagę, poniżej 700 gramów, używa się jej łatwo, podobnie jest z utrzymaniem w czystości.
Dostępne są następujące wymiary poduszek (szerokość x głębokość): 40cmx40cm, 40cmx45cm, 43cmx43cm, 45cmx40cm, 45cmx45cm, 50cmx45cm.

Dodatkowe informacje

Producent