Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

AAT Cargo Master C 400 nowoczesny schodołaz transportowy

39.000,00

Opis

Schodołaz transportowy

Nowoczesny i funkcjonalny schodołaz transportowy AAT CARGO MASTER C 400 jest odpowiedni do transportu po schodach ciężkich ładunków. Nie trzeba już się samodzielnie męczyć, angażować kilku osób i ryzykować urazami, wypadkami i innymi niebezpieczeństwami. Prezentowane urządzenie pozwala na przetransportowanie nawet ekstremalnie ciężkich ładunków bez jakichkolwiek problemów i w sposób całkowicie bezpieczny.

Jest to urządzenie odpowiednie do transportu ładunków nawet do 400 kg. Towary można przewozić zarówno do góry, jak i w dół, po płaskim podłożu lub po schodach. Dodatkowo w ten sposób można sobie znacznie ułatwić załadunek i rozładunek towarów z półek czy samochodów. To spora oszczędność czasu, pieniędzy i większa efektywność w pracy. Urządzenie posiada do tego celu specjalny zintegrowany podnośnik, który można wykorzystać.

Istnieje tutaj opcja dostosowania środka ciężkości, który dopasowujemy do ładunku, jaki przewozimy. Wystarczy podnieść lub opuścić elektryczną platformę załadunkową. Zastosowanie tej funkcji to spore ułatwienie w momencie transportu po schodach, a także na terenie płaskim.

Schodołaz posiada nowoczesny system napędowy C400, który gwarantuje bezpieczny transport na każdych schodach wewnętrznych i zewnętrznych. Znajdują się tutaj także hamulce bezpieczeństwa, które zapewniają automatyczne zatrzymanie schodołazu przed krawędzią stopnia.

Urządzenie CARGO MASTER posiada wytrzymałe opony, które są odporne na uszkodzenia i przebicia, nawet w przypadku pracy z ciągłym obciążeniem. Zasilanie odbywa się za pomocą zestawu akumulatorów. Można je ładować za pomocą specjalnej ładowarki. Pojedyncze naładowanie wystarcza na pokonanie od 120 do 225 stopni, w zależności od tego, z jakim obciążeniem mamy do czynienia.
Typ C400 posiada maksymalną ładowność do 400 kg, a prędkość wspinaczki wynosi od 3 do 8 stopni na minutę. Zastosowano tutaj akumulatory 2 x 12/5 Ah. Maksymalna wysokość platformy załadunkowej to 700 mm. Urządzenie waży 74 kg, akumulatory 4 kg.

Dodatkowe informacje

Producent