Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

AAT Cargo Master Vario Max schodołaz transportowy dla osób niepełnosprawnych

20.700,00

Opis

Schodołaz transportowy

Schodołaz transportowy AAT CARGO MASTER VARIO MAX charakteryzuje się modułową budową, dzięki czemu jest odpowiedni do transportu osób, które mają zaburzenia narządów ruchu, a także jest dedykowany do przewożenia osób starszych oraz niepełnosprawnych. Za jego pomocą można także transportować różne ładunki po schodach.

Urządzenie jest przeznaczone do zastosowania w hotelach, pensjonatach, instytucjach oraz w innych miejscach, gdzie nie ma windy. W ten sposób osoby starsze i z niepełnosprawnościami mogą się swobodnie poruszać i dostawać na wyższe piętra. To także dobre rozwiązanie w momencie, gdy trzeba przetransportować nieporęczne, duże czy ciężkie ładunki.

Schodołaz charakteryzuje się niewielką wagą, a także jest prosty w obsłudze, więc każdy może sobie z nim poradzić. Urządzenie sprawdzi się w każdych warunkach, przetransportuje po schodach wszystko z wielką łatwością, nie potrzebny jest tutaj także duży nakład siły człowieka, wystarczy jedna osoba sterująca, która jest w stanie wykonać konkretne zadanie.

Typ Vario Max posiada maksymalną ładowność 170 kg w przypadku przedmiotów i 160 kg w przypadku osób. Prędkość wspinaczki wynosi od 8 do 23 stopni na minutę. Zastosowano tutaj akumulatory 2 x 12/5Ah, a zasięg na jednym ładowaniu wynosi od 10 do 25 pięter. Wysokość stopnia to 21 cm i 22, 5 cm na zewnątrz. Akumulatory ważą 4,3 kg, siedzisko 8,2 kg, a całe urządzenie 35 kg.

Dodatkowe informacje

Producent