Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

KSP Sherpa N902 – schodołaz gąsienicowy używany

8.999,00

Opis

Ogromny wybór wózków inwalidzkich powoduje, że również urządzenia kompatybilne z nimi muszą ewoluować, by nadążać za zmianami. Pośród sprzętów szczególnie związanych z transportem osób poruszających się na wózkach czołowe miejsce zajmują oczywiście schodołazy. Urządzenia te zdobywają rynek na równi z zaawansowanymi modelami wózków. Użytkownicy widzą bowiem i doceniają niebagatelną pomoc, jaką jest bezpieczny i wygodny transport pomiędzy kondygnacjami niemal dowolnego budynku. O ile dobry wózek gwarantuje wszechstronne możliwości poruszania się i przemieszczania po płaskich powierzchniach, o tyle pokonanie pięter nadal leży poza zasięgiem nawet najlepszych modeli.

Schodołaz gąsienicowy KSP Sherpa N902 to nowoczesne urządzenie włoskiego producenta o wysokiej renomie. Jest nie tylko transporterem umożliwiającym pokonywanie schodów. Z powodzeniem może bowiem służyć za designerski element wyposażenia osoby niepełnosprawnej lub eleganckiego budynku użyteczności publicznej – teatru, banku, biurowca czy budynku miejskiego. Przy tym wszystkim model ten wyróżniają również doskonałe parametry techniczne, które czynią schodołaz jednym z ciekawszych w swojej klasie. A oto, co składa się na tak dobrą opinię o tym urządzeniu.

  • Nowatorska budowa:

To przede wszystkim najwyższa jakość użytych materiałów, gwarantująca niezwykłą trwałość i bezawaryjność urządzenia. Dodatkowo, zastosowano innowacyjną metodę konstrukcyjną, chowając wszystkie potencjalnie niebezpieczne elementy pod piękną, połyskującą obudową koloru czarnego. Szczególnie tam, gdzie przewiduje się wzmożony ruch – w tym sporą ilość osób ograniczonych ruchowo, warto zadbać o komfort bezpiecznego przewozu. W tym przypadku odpada bowiem ryzyko zahaczenia w tłoku osoby postronnej przez pracujący transporter.

  • Kompatybilność z wieloma typami wózków:

Uniwersalne zaczepy pozwalają na podpięcie wielu rodzajów wózków, w tym również elektrycznych.

  • Rekordowy zasięg:

Schodołaz KSP Sherpa N 902 może dotrzeć aż na 50 piętro bez doładowywania akumulatorów ! To bardzo dobry wynik. Warto zwrócić uwagę na ten właśnie parametr poszukując urządzenia do obsługi reprezentacyjnych budynków o wielu kondygnacjach lub gdy wiadomo, że będzie on używany wielokrotnie w ciągu dnia przez kolejne osoby na wózkach. Doświadczenie podpowiada wręcz, że schodołaz warto posiadać nawet wówczas, gdy w budynku znajdują się inne środki transportu pionowego – np. windy. Nie można nigdy wykluczyć nieprzewidzianych awarii. Wówczas dostęp do takiego urządzenia jest nie do przecenienia dla osoby unieruchomionej na wózku na wyższej kondygnacji.

  • Ładowanie bez wymontowywania akumulatora:

Ta cecha jest bardzo przydatna w przypadku ciągłego użytkowania schodołazu, bowiem nie tylko przyspiesza ten proces ładowania, ale odciąża operatora. Nie musi on za każdym razem wymontowywać i dźwigać akumulatora.

  • Elegancki design:

Elegancki projekt – dopracowany w każdym calu, połączony z precyzją wykonania. Włoski ultranowoczesny design jest wyrazem dbałości nie tylko o bezpieczeństwo ale i odczucia estetyczne niepełnosprawnych użytkowników. To dobry krok w stronę traktowania ich z pełnym szacunkiem, jako ważnych klientów.Dane techniczne:

Maksymalne obciążenie 130 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Waga 51 kg: waga uchwytu 42 kg, waga podstawy 9 kg
Pobór mocy w czasie ładownia 75 W
Zasięg do 40 pięter
Zasięg na rezerwie do 5 pięter
Maksymalna prędkość 5,5 m/min
Minimalna wielkość spocznika w kształcie L: 100 x 100 cm,

w kształcie U: 100 x 180 cm

Temperatura działania oraz przechowywania -10 – 50°C

 

Cena: 8 999zł

 

Oferowany przez nas transporter schodowy posiada certyfikat CE (niezbędny do odbioru budowlanego – sanepidu), instrukcję obsługi w języku polskim i gwarancję.

 

*Cena nie obejmuje szkolenia w zakresie obsługi urządzenia oraz kosztów transportu.