Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Jenx Multiseat Fotelik rehabilitacyjny – wielofunkcyjny

25.375,00

Opis

Fotelik rehabilitacyjny – wielofunkcyjny

Fotelik JENX MULTISEAT to krzesełko przeznaczone do rehabilitacji dzieci oraz młodzieży. Jest to propozycja dla najmłodszych w wieku od 8 do 18 lat. Zapewnia kompleksową terapię i wiele funkcji do wykorzystania. Fotelik posiada wielopozycyjny zagłówek typu multigrip. Można regulować stolik pod kątem, by komfortowo przebiegały zajęcia i zabawy. Jest to także skuteczne zapobieganie opadaniu rąk i podtrzymanie dla dzieci. Siedzisko oparte jest na unikalnym systemie, a oparcie gwarantuje lepszą stabilność i komfort dla użytkownika. Zastosowano tutaj specjalną piankę z zapamiętywaniem kształtu ciała. Można nachylić fotel w funkcji filt-in-space. Zapewnia to większą aktywność dla dziecka, a także odpowiednią stabilizację.

Dodatkowo fotelik posiada opcję stabilizacji kończyn dolnych, podpory biodrowe, a także piersiowe. Regulowane są za pomocą przyciska pod względem wysokości, szerokości, a także kąta nachylenia. Komfortowa i szeroka regulacja to lepsza korekcja wad postawy, a także doskonałe zapobieganie przykurczom mięśni oraz ścięgien. W tym siedzisku zastosowano również czteropunktowy pas korekcyjny do stabilizacji bioder.

W foteliku zastosowano poliuretanowe elementy, dzięki czemu łatwo można go zachować w czystości. Dostępny jest w dwóch rozmiarach 4 i 5.

JenxmultiseatDane

Dodatkowe informacje

Producent