Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Siedzisko anatomiczne dla osób niepełnosprawnych

1.125,00

Opis

Siedzisko anatomiczne posiada gładką powierzchnię, zabezpieczoną przed mechaceniem się i nienasiąkającą. Nie posiada dodatku lateksu. Materiał jest miękki, elastyczny i nie ma ryzyka pękania. Dodatkowo posiada właściwości bakteriostatyczne. Można go czyścić środkami chemicznymi, jakie są ogólnodostępne. Możliwy jest bezpieczny montaż na krzesełkach domowych, co ułatwia na przykład spożywanie posiłków. Siedzisko można zamontować w wózkach JOGGER oraz EIO.

Siedzisko dostępne jest w trzech rozmiarach, w kolorze czekoladowym, lila i wiśniowym. W części plecowej rozmiar pierwszy to wymiary zewnętrzne: szerokość 27, wysokość 25 cm i waga 0,5 kg. Rozmiar drugi to zewnętrzne wymiary: szerokość 31, wysokość 34 cm, a waga 0,5 kg. Rozmiar trzeci to zewnętrzne wymiary: szerokość 34, wysokość 37 cm i waga 0,6 kg.

W części biodrowej w rozmiarze pierwszym wymiary zewnętrzne to szerokość 28, głębokość 27 cm i waga 0,5 kg. W rozmiarze drugim szerokość i głębokość to 32 cm, a waga 0,9 kg. W rozmiarze trzecim szerokość i głębokość wynosi 39 cm, a waga 1,3 kg.

SiedziskoanatomiczneDane


Dodatkowe informacje

Producent