Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

PEPI Leżaczek do kąpieli dla dzieci z MPD

679,00

Opis

Leżaczek do kąpieli dla dzieci z MPD

Leżaczek PEPI to sprzęt służący do kąpieli dzieci z porażeniem mózgowym, ale nadaje się nawet na plażę. Konstrukcja sprzętu wykonana jest z wysokiej jakości aluminium. Zastosowane materiały mają właściwości szybkoschnące i przepuszczające wodę. Wygodę gwarantują spore możliwości regulacji kąta nachylenia segmentu głowy, ale także pleców, ud czy łydek, więc można całość dostosować do dziecka i ustabilizować pozycję ciała. Dodatkowo można wyregulować nawet napięcie materiału.

Zagłówek w tym leżaczku wykonany jest ze specjalnej masy, która zapobiega przed zanurzeniem się głowy pod wodę, tutaj także mamy do czynienia z ciekawą regulacją. Dodatkowo w tej konstrukcji znajdują się pasy piersiowe oraz przeznaczone na stopy. Można także mocować pasy w różnych pozycjach. Leżak można całkowicie złożyć, nie zajmuje wiele miejsca, a więc jest bardzo łatwy w transporcie.

Leżak waży 3,7 kg i jest odpowiedni dla dzieci ważących do 30 kg. Jest odpowiedni do zastosowania dla maluchów od wieku dwóch lat. Długość powierzchni leżenia wynosi 110 cm, głębokość siedziska wynosi 22 cm. Szerokość leżaczka to z kolei 38 cm, a długość oparcia 63 cm.

Dodatkowe informacje

Producent