Ischia Krzesełka Schodowe dla inwalidów

Opis

Krzesełko schodowe Ischia to wielka wygoda i funkcjonalność dla osób z problemami ruchowymi. Jest to wysokiej jakości urządzenie przeznaczone do pokonywania schodów. Całe krzesełko jest lekkie, doskonale wystylizowane i proste w wykorzystaniu. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce swobodnie i bez problemu pokonywać jednobiegowe schody. Całość prezentuje się elegancko, dzięki czemu pasuje także do eleganckich wnętrz w naszych domach czy mieszkaniach. Krzesełko Ischia może zostać również zamontowane na zewnątrz budynków, dzięki czemu jest to bardzo funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie.

Krzesełko Ischia jest idealne do zastosowania w momencie, gdy schody mają jeden bieg. Można wtedy je pokonać w bardzo wygodny sposób. Użytkownik ma zapewniony pełen komfort, wygodę i bezpieczeństwo, dzięki czemu dostanie się na piętro nie będzie już stanowić żadnych problemów. To spore ułatwienie dla osób starszych, niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich, ale także dla całej rodziny i opiekunów. Krzesełko można szybko zamontować, przekształcając mieszkanie zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami osoby niepełnosprawnej. Przy tym, nie mamy do czynienia z pracami budowlanymi czy większymi ingerencjami. Całość jest wygodna i praktyczna w obsłudze.
Prezentowane krzesełko posiada wiele atutów. Należy do nich między innymi atrakcyjne wzornictwo i elegancki styl. Jest to także pełna wygoda w czasie siedzenia i poruszania się, dlatego warto postawić na taki sprzęt. Za pomocą takiego krzesełka, osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, może bez problemu swobodnie przemieszczać się w swojej przestrzeni, a to ma przecież ogromne znaczenie w takim przypadku.

Jeśli pokonujemy schody w pozycji siedzącej, oznacza to większą wygodę, a także bezpieczeństwo, więc tym bardziej warto się zainteresować tym krzesełkiem. W obsłudze jest to bardzo proste i intuicyjnie zaprojektowane urządzenie, więc każdy sobie z tym doskonale poradzi. Jest to model, który często wybierany jest przez użytkowników, jest ekonomiczny, elegancki i doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Dodatkowe informacje

Producent