Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

SPRINGER Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy

15.660,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy
Wózek SPRINGER posiada napęd elektryczny i jest przeznaczony do użytkowania dla dzieci. Posiada odpowiednio skonstruowane koła tylne oparte na amortyzatorach z regulowanym skokiem. Do tego mamy dodane optymalne zawieszenie kół przednich. Całość sprawia, że można całkowicie komfortowo i bez problemu poruszać się nawet po trudnym terenie. Dodatkowo zastosowano tutaj także koła przeciwwywrotne oparte na systemie ROSTA®, dzięki czemu zyskujemy zabezpieczenie przez przechylaniem się wózka. Pojazd dostosowuje się do wysokości przeszkody i umożliwia bezproblemową jazdę. Dodatkowo można wyposażyć ten model w automatyczną regulację siedziska. Użytkownik znajduje się na wysokości 73 cm, dzięki czemu może utrzymywać kontakt wzrokowy, a to jest wielką zaletą w codziennym funkcjonowaniu.

Model SPRINGER to połączenie nowoczesnej technologii i doskonała wytrzymałość. Wyróżnia się świetną amortyzacją kół przednich i tylnych. Dla bezpieczeństwa zastosowano światła tylne i przednie diodowe, które zapewniają znakomitą widoczność. Mamy tutaj również pas bezpieczeństwa i nowoczesną jednostkę sterującą SHARK II, zapewniającą wygodne i bogate w możliwości sterowanie. Z tym wózkiem pokonamy każdą przeszkodę, co umożliwia zastosowanie charakterystycznych dla wózków terenowych kół przednich o średnicy 3.00×4.
Wszystkie elementy zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Mamy zestaw regulacji, dzięki którym można dostosować pojazd do indywidualnych potrzeb i wymagań. Do wykorzystania jest regulowana płyta podnóżków, również pod względem głębokości, regulowane w pionie i poziomie podłokietniki, szerokość pola siedzenia, głębokości siedzenia oraz manualna regulacja kąta oparcia i siedzenia.

Bezpieczeństwo i komfort to najważniejsze cechy charakterystyczne tego modelu. Zastosowano tutaj specjalne kółka przeciwwywrotne oparte na systemie ROSTA®, a także wyprofilowane oparcie typu ERGO wykonane z aluminium. Mamy tutaj głębokie wyprofilowania z podparciem bocznym, które gwarantują optymalne podparcie pleców, a także zakładanie poduszek systemu STABILO. Siedzisko zostało skonstruowane w taki sposób, by zabezpieczyć je przed wysuwaniem się. Komfort zapewnia także tapicerka z CORDURY®.

Dodatkowe informacje

Producent