Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

EXPRESS Wózek dla osób niepełnosprawnych z napędem elektrycznym pokojowy

10.789,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym pokojowy
Nowoczesny model, który posiada specjalną mikroprocesową jednostkę sterującą LINX. Jest ona prosta w obsłudze, a jednocześnie komfortowa i niezawodna, dzięki czemu można bez problemu sterować wózkiem i zapewnić sobie większą wygodę. Wózek ma możliwość składania, konstrukcja opiera się na podwójnym, dodatkowo wzmocnionym krzyżaku. Kolejną zaletą tego modelu jest proste i szybkie składanie. Można łatwo zdemontować poszczególne elementy i schować pojazd do samochodu. Wózek posiada dwie baterie, jakie znajdują się w oddzielnych pojemnikach. To z kolei sprawia, że nie ma problemu z ich przenoszeniem.
Model Express jest dedykowany do wykorzystania w pomieszczeniach. Można także wykorzystać go na utwardzanej powierzchni. Posiada silniki 200 W, a także specjalne koła o większej średnicy.
Wózek można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Posiada on opcjonalne rozwiązania, jakie sprawiają, że użytkowanie jest w pełni komfortowe, niezależnie od kondycji fizycznej osoby, która korzysta z wózka.

EXPRESSDane

Dodatkowe informacje

Producent