Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

FOREST 3 Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy

12.766,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy

Model FOREST 3 to komfort, nowoczesna technologia i wysoka jakość wykonania. Jest to zdecydowanie wózek dedykowany osobom o nieco wyższych wymaganiach. Zapewnia doskonałe parametry, jeśli chodzi o wytrzymałość oraz dynamikę. Posiada aż dwa nowoczesne silniku o mocy 220 W oraz opcjonalnie 350 W, a także baterie 80 A/h w wyposażeniu standardowym. Można dzięki temu pokonywać dłuższe dystanse i zapewnić sobie znacznie lepszą dynamikę w trakcie poruszania się. Model posiada amortyzowaną ramę oraz aktywne zawieszenie przednich kół. Taka konstrukcja to większy komfort w czasie jazdy po trudnym terenie i możliwość pokonania każdej przeszkody.

Wózek jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. Istnieje możliwość regulacji podłokietników, co zapewnia każdemu odpowiednie podparcie przedramienia. Zastosowane mechanizmy sprawiają, że bez problemu można utrzymać prawidłową postawę i ustabilizować tułów. Podłokietniki można szybko odchylać i opuszczać, co zapewnia komfortowe przesiadanie się. Użytkownik może te czynności bez problemu wykonać samodzielnie.

Warto zwrócić uwagę na uchwyt dżojstiku, który można odchylać i regulować do wewnątrz podłokietnika. Mamy tutaj także funkcję zapamiętywania ustawionej pozycji neutralnej, co zapewnia większą wygodę w czasie użytkowania.

Wózek posiada podłokietniki regulowane w trzech płaszczyznach, regulowaną głębokość i szerokość siedzenia, a także manualnie regulowany kąt siedzenia i oparcia. Dla bezpieczeństwa zastosowano oświetlenie tylne i przednie diodowe, a także pas bezpieczeństwa. Istnieje możliwość wybrania optymalnych kół dla siebie, dostępne są wartości: 200, 230 oraz 250 mm. Płyta podnóżków wykonana została z aluminium, wzmocniona kołami odbojowymi. Dodatkowo mamy tutaj także specjalne koła przeciwwywrotne amortyzowane z zastosowaniem systemu ROSTA®.
W tym modelu mamy do czynienia z wyprofilowaną tapicerką, posiadającą głębokie wyprofilowania i podparcie. Do wyboru jest materiał obiciowy w postaci takiej jak: skaj, dartex czy cordura. Siedzisko zostało skonstruowane w taki sposób, by zabezpieczyć je przed wysuwaniem się, a więc użytkownik zyskuje pełne bezpieczeństwo w trakcie korzystania z wózka.

Forest3Dane

Dodatkowe informacje

Producent