Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

FOREST GT Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy

12.528,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy

Zastosowanie wózka z napędem elektrycznym FOREST GT to doskonałe rozwiązanie dla każdego użytkownika i gwarancja większej swobody poruszania się. Na uwagę zasługuje tutaj zawieszenie tylnych kół, które zostało oparte na amortyzatorach, z regulowanym skokiem. Zapewnia to komfort w czasie jazdy i więcej możliwości do wykorzystania. Koła przednie także mają odpowiednio zaprojektowane zawieszenie, dzięki czemu całość doskonale sprawdzi się nawet na nierównym terenie. Z takim wózkiem można pokonać każdą przeszkodę. Zastosowano tutaj także koła przeciwwywrotne oparte na systemie ROSTA®. W ten sposób wózek jest doskonale zabezpieczony przed przechylaniem się. Model dostosowuje się do wysokości przeszkody, którą pokonuje. To zapewnienie komfortu, wysoka jakość, nowoczesna technologia i wytrzymałość.

Model posiada koła o średnicy 3.00×4, które są charakterystyczne dla wózków terenowych, dodatkowe koła amortyzowane przeciwwywrotne, a także oświetlenie tylne i przednie diodowe, co zapewnia bezpieczeństwo w czasie poruszania się. Mamy tutaj także pas bezpieczeństwa, regulowane w pionie i poziomie podłokietniki, a także regulowany system pola siedzenia i jego głębokości. Zastosowano tutaj jednostkę sterującą SHARK II.

Pełen komfort zapewnia elastyczna tapicerka z NYLONU, oparta na pasach VELCRO, a także prosta poduszka siedziska. Mamy tutaj także regulowany kąt oparcia, a także kąt siedzenia – w sposób manualny. Wózek posiada rączki do pchania typu pałąk. Całość doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, zapewniając pełen komfort.

ForestgtDane

Dodatkowe informacje

Producent