Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

FOREST KIDS wózek inwalidzki z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy

12.766,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy
Wózek FOREST KIDS to propozycja dla najmłodszych użytkowników. Komfort zapewnia tutaj specjalna konstrukcja kół tylnych opierających się na amortyzatorach z regulowanym skokiem. Wózkiem można się poruszać zarówno w pomieszczeniach, jak i w terenie. Zawieszenie kół przednich i styczność wszystkich czterech kół to gwarancja pełnego komfortu, a także pokonania każdej przeszkody, nawet w trudnym i wymagającym terenie. Zastosowano tutaj również koła przeciwwywrotne, jakie oparto na systemie ROSTA®, dzięki czemu pojazd jest zabezpieczony przed przechylaniem się. Wózek dostosowuje się do wysokości przeszkody, którą pokonuje.
Model FOREST KIDS posiada regulowane podłokietniki (w pionie i poziomie, regulacja dżojstiku), regulowaną głębokość i szerokość siedzenia oraz manualnie regulowany kąt oparcia i siedzenia. Bezpieczeństwo zapewnia oświetlenie tylne i przednie diodowe oraz pas bezpieczeństwa oraz specjalne koła przednie o średnicy 3.00×4, które są najbardziej optymalne dla wózków terenowych. Dodatkowo siedzisko jest wyprofilowane w taki sposób, by zabezpieczyć je przed wysuwaniem z wózka. Płyta podnóżków jest także regulowana pod względem wysokości. Komfort zapewnia atrakcyjna tapicerka wykonana z CORDURY®.
Opcjonalne wyposażenie uwzględnia także ortezę tułowia TARTA, która zapewnia stabilizację tułowia oraz koryguje wady kręgosłupa. Zastosowano tutaj nowoczesny system, dzięki którym można formować ortezę do różnych deformacji kręgosłupa dziecka. To zapewnienie lepszego zdrowia i dużo lepszych warunków dla najmłodszych użytkowników.

FORESTKIDSDane

Dodatkowe informacje

Producent