Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

FOREST Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy

12.766,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy

Model FOREST to przełomowe rozwiązania w zakresie wózków z napędem elektrycznym i doskonały wybór dla każdego użytkownika. Zawieszenie tylne znajduje się na amortyzatorach z regulowanym skokiem. W ten sposób każdy może wreszcie poczuć doskonały komfort, nawet w czasie pokonywania trudnych terenów. Koła przednie także posiadają odpowiednio zaprojektowane zawieszenie, dzięki czemu nie trzeba bać się żadnych wyzwań, można śmiało ruszyć na swoim wózku i pokonać każdą przeszkodę. Zastosowano tutaj dodatkowo koła przeciwwywrotne ROSTA®, dzięki czemu nie ma ryzyka przechylenia się wózka. Konstrukcja w łatwy sposób dostosowuje się do wysokości przeszkody, z jaką mamy do czynienia. To pełen komfort i wysoka jakość wykonania w jednym.

Wygodę zapewnia zastosowanie regulowanych w pionie i poziomie podłokietników, można także regulować położenie dżojstiku, dzięki czemu zyskujemy pełną kontrolę. Regulowane jest także pole szerokości siedziska, a do tego też jego głębokość. Manualnie regulujemy kąt oparcia i siedzenia.

W tym wózku mamy także zapewnione pełne bezpieczeństwo. Posiada oświetlenie tylne i przednie diodowe, które gwarantuje dużo lepszą widoczność, a także pas bezpieczeństwa oraz koła przeciwwywrotne. Przednie koła posiadają średnicę 3.00×4, co jest charakterystyczne dla wózków terenowych. Jednostka sterująca typu SHARK II to większe możliwości sterowania pojazdem oraz doskonała zwrotność.
Dodatkowe udogodnienia w tym modelu to zastosowanie płyty podnóżków z regulowanym kątem, a także wyprofilowana tapicerka, która posiada oparcie z dostosowanym podparciem bocznym. Całość napinana jest na taśmach VELCRO, dla jeszcze lepszej stabilizacji pleców. Siedzisko jest odpowiednio zabezpieczone przed wysuwaniem się z wózka. Tapicerka to najwyższa jakość, wykonana została z CORDURY®.
Prostszą wersją tego wózka jest model FOREST GT. Posiada elastyczną tapicerkę oparcia umieszczoną na pasach VELCRO, a także prostą poduszkę siedziska i rączki do pchania typu pałąk, nieposiadające regulacji.

ForestDane

Dodatkowe informacje

Producent