Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

ICHAIR JUNIOR 1.616 joystickowy wózek elektryczny dla inwalidów

19.000,00

Opis

Wózek ICHAIR JUNIOR to pojazd pokojowo-terenowy, który posiada wygodne siedzisko oraz opcje dostosowane do potrzeb i wymagań najmłodszych. Posiada doskonałe zawieszenie tylne, kompaktową budowę oraz zintegrowane koła wywrotne. W związku z tym można bezpieczne i łatwo przemieszczać się nim nawet w ciasnych pomieszczeniach. Opcjonalnie wózek może posiadać podnośnik 20 cm.

Elektryczna regulacja kąta nachylenia oparcia dostępna jest w zakresie 40 stopni, a siedziska 22 i 30 stopni, co zapewnia złagodzenie nacisku. Dodatkowo występuje tutaj regulacja szerokości siedziska od 30 do 44 cm (teleskopowa płyta siedziskowa i osłony boczne), głębokość siedziska od 30 do 40 cm. Centralny podnóżek umożliwia ugięcie kolan do 90 stopni. Wózek posiada również regulowane oparcie, profilowane siedzisko, a także jest dostosowany do systemów siedzisk zewnętrznych.

Wózek jest łatwy i komfortowy w obsłudze, dzięki zastosowaniu technologii VR2 oraz R-NET. To gwarancja skuteczności i wszechstronności zastosowania, występuje tutaj pięć prędkości. Bezpieczeństwo w trakcie poruszania się zapewniają kompaktowe wymiary oraz zawieszenie.

Dodatkowo wózek może posiadać wieszak na bagaże, obrotowy stolik terapeutyczny, pas bezpieczeństwa z klamrą, lusterko wsteczne, pas biodrowy i opcję pokonywania krawężników.
Wózki drogowe typu skuter

Dodatkowe informacje

Producent