Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

NAVIX RWD Wózek z napędem elektrycznym pokojowy

10.800,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym pokojowy

Wózek posiada nowoczesny system sterowania LINX. Taka nowoczesna technologia sprawia, że użytkowanie jest proste, niezawodne, a jednocześnie użytkownik może łatwiej sterować swoim pojazdem. Innowacyjna jednostka sterująca to również dużo lepsze parametry jezdne i większa dynamiczność. Pojazd opiera się na ramie skrzynkowej. Używa się go bardzo prosto, podobnie jest z serwisem, więc nie przysporzy użytkownikowi większych problemów. Istnieje możliwość szybkiego spakowania pojazdu do samochodu. Wózek NAVIX świetnie dostosowuje się do różnych warunków środowiska, w jakich się poruszamy.

Pojazd posiada regulację głębokości siedziska od 38 do 50 cm, a także ma możliwość regulowania wysokości siedziska, dostępne wartości to 40, 45 i 50 cm. Można również dostosować do użytkownika podłokietniki pod względem wysokości, a także je poszerzyć na boki. W ten sposób otrzymujemy pełne wsparcie łokci. Przestrzeń siedzenia wyregulowana w ten sposób staje się w pełni komfortowa i sprawia, że osoba na wózku może czuć się wygodnie nawet w grubszych ubraniach.

Wózek charakteryzuje się kompaktową budową. W ten sposób można się łatwo poruszać w pomieszczeniach. Zastosowanie wydajnej jednostki napędowej sprawia, że wózek można także wykorzystać na zewnątrz, gdy poruszamy się po powierzchni utwardzanej. Silniki mają moc 220 W.

Wykorzystanie wózka NAVIX to świetna propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej i szukają uniwersalnych rozwiązań. To także pełen komfort i wygoda użytkowania na co dzień.

NavixrwdDane

Dodatkowe informacje

Producent