Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

NAVIX SU Wózek z napędem elektrycznym z funkcją pionizacji

19.371,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym z funkcją pionizacji

Model NAVIX SU to wyjątkowa wygoda i użyteczność. Wózek posiada funkcję pionizacji, przydatną w wielu przypadkach. Konstrukcja jest trwała, stabilna i zapewnia jazdę zarówno w pomieszczeniach, jak i w terenie. Model posiada szeroki pas piersiowy oraz stabilizację kolan, dzięki czemu pozycja wyprostowana nie stanowi żadnego problemu. Dodatkowo można wyposażyć wózek w zagłówek stabilizujący głowę, a także peloty udowe, które umożliwiają stabilizację miednicy. Ten model to także możliwość ustawienia pozycji leżącej, taka opcja znajduje się w wersji standardowej.

Wielką zaletą wózka jest niewielki rozmiar, a przy tym sporej wielkości koła napędowe przednie. Mamy tutaj niewielki promień skrętu, co zapewnia dużo łatwiejsze i bardziej swobodne poruszanie się. Można bez problemu jeździć w pomieszczeniach oraz na zewnątrz. W pozycji leżącej podłokietniki obniżają się poniżej linii siedziska. To z kolei zapewnia dużo łatwiejsze przejście np. na łóżko i z powrotem.

Najważniejsze zalety tego modelu to napęd na przednie koła, dynamiczność, a także duże koła napędowe, dzięki którym można pokonać każdą przeszkodę. Wózek posiada zmienny kąt nachylenia podnóżków, możliwość ustawienia pozycji leżącej, a także odchylane podłokietniki. Dodatkowo znajdziemy tutaj stabilizację kolan, szeroki pas piersiowy oraz podnóżek z jedną płytą i zagłówek stabilizujący. W tym modelu zastosowano oparcie typu „kontur”, dzięki czemu mamy do czynienia z większą stabilizacją i gwarancją prawidłowej postawy ciała. Opcja pionizacji wspierana jest przez solidne metalowe kółka, dzięki czemu mamy do czynienia z doskonałą wytrzymałością.

Warto wiedzieć, że prawidłowa postawa wyprostowana to zwiększenie gęstości kości, lepsze samopoczucie, pewność siebie i zachęta do aktywności. To także poprawa wydajności płuc, układu trawiennego, a także zmniejszenie przykurczu w stawach. Właśnie dlatego ten model sprawdzi się doskonale w codziennym użytkowaniu, a dodatkowo ułatwi także kontakty z innymi ludźmi.

NavixsuDane

Dodatkowe informacje

Producent