Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

FOREST 3 SU Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy z funkcją pionizacji

21.336,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy z funkcją pionizacji

FOREST 3 SU posiada nowoczesną funkcję pionizacji, jaka jest przydatna w wielu różnych codziennych sytuacjach. To innowacyjna technologia i doskonała wytrzymałość, które połączono tutaj z komfortem i wysoką jakością wykonania. Konstrukcja jest stabilna i trwała, a funkcja pionizacji zapewnia komfortowe pionizowanie użytkownika. Model posiada szeroki pas piersiowy oraz stabilizację kolan, co gwarantuje odpowiednią pozycję wyprostowaną, w jakiej można trwać przez dłuższy czas. Opcjonalnie można wyposażyć ten model także w zagłówek do stabilizacji głowy oraz specjalne peloty udowe, jeśli chcemy ustabilizować miednicę. W standardzie wózek posiada możliwość ustawienia pozycji leżącej, przy której opuszczane są podłokietniki. To większa wygoda w momencie przenoszenia się na łóżka i z powrotem z łóżka na wózek.

Atutem tego modelu jest specjalnie wyprofilowana tapicerka z podparciem bocznym, co świetnie stabilizuje plecy. Można zdecydować się na materiał w postaci takiej jak skaj, dartex czy cordura. Siedzisko posiada regulację głębokości w dwóch systemach: przesuwane oparcie oraz wysuwana rama z przodu. Można także regulować szerokość siedzenia oraz podłokietniki. Oprócz tego siedzisko zostało wyprofilowane w taki sposób, by zabezpieczyć je przed wysuwaniem się. Podnóżek jest tutaj jednopłytowy, a kąt oparcia jest regulowany automatycznie. Dodatkową opcją jest zastosowanie pelotów udowych.

Doskonałe użytkowanie zapewnia zastosowanie różnych wielkości kół przednich, dzięki czemu można dostosować model do indywidualnych wymagań, a także specjalnego wyposażenia w postaci kół przeciwwywrotnych opartych na systemie ROSTA®.

Postawa wyprostowana to zapewnienie lepszego zdrowia i funkcjonowania na co dzień, a także dużo większa pewność siebie i aktywność, dlatego ten model sprawdzi się doskonale w przypadku bardziej wymagających użytkowników.

Dodatkowe informacje

Producent