Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

NAVIX FWD Wózek z napędem elektrycznym terenowy z napędem na przednie koła

10.800,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym terenowy z napędem na przednie koła

Nowoczesny i funkcjonalny wózek NAVIX charakteryzuje się doskonałymi parametrami, jeśli chodzi o zwrotność i wykonywanie manewrów. Sprawdzi się nawet w małych pomieszczeniach. Wykorzystano tutaj kompaktową konstrukcję oraz napęd na przednie koła. Wózkiem można wykonać skręty, nawet te ostre i pokonywać przeszkody, na które często trafia się w domowej przestrzeni, sklepach czy instytucjach, jak chociażby progi. Wózek użytkuje się w pełni komfortowo i łatwo. Posiada szereg funkcji, dzięki czemu można go dostosować do własnych indywidualnych wymagań i oczekiwań. Jest to także nieoceniona pomoc w momencie, gdy użytkownika chce się przenieść na łóżko czy do samochodu albo ułatwić korzystanie z toalety. NAVIX to zapewnienie dużo większej mobilności i swobody dla każdego użytkownika. Niewielkie rozmiary pojazdu sprawiają, że wózek zmieści się nawet w małym samochodzie.

Wielką zaletą modelu NAVIX jest możliwość personalizacji. Posiada szerokie możliwości adaptacyjne, a także można ten wózek wyposażyć w dodatkowe opcje. To większy komfort, a także duża wartość terapeutyczna.

Wózek posiada napęd na przednie koła, co zapewnia dużo lepszą zwrotność w czasie jazdy. Posiada niewielkie gabaryty, dzięki czemu transport nie jest już żadnym problemem. Dodatkowymi zaletami tego modelu jest zmienny kąt nachylenia siedziska, a także regulacja jego głębokości czy wysokości. Można także odchylić podłokietniki, by bez problemu przenieść się np. na łóżko. Pod wózkiem znajduje się 60 mm prześwitu. To pełen komfort i wysoka funkcjonalność dla każdego użytkownika.

Dodatkowe informacje

Producent