Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

SQUOD SU wózek elektryczny dla inwalidów

19.602,00

Brak w magazynie

Opis

Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy z funkcją pionizacji

Wózek z napędem elektrycznym to pełna wygoda i nowoczesne rozwiązania ułatwiające sterowanie. Model SQUOD SUposiada funkcję pionizującą, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w domu i innych pomieszczeniach, ale też na zewnątrz. To prawdziwy przełom, gdyż do tej pory funkcja pionizująca nie miała zastosowania w wózkach pokojowych. SQUAD STAND UP doskonale odpowiada wymaganiom użytkownikom. Teraz bez problemu można się dostać do miejsc w terenie, jakie chcemy odwiedzić. Wózek charakteryzuje się doskonałą stabilnością w momencie poruszania się w pozycji pionowej. Zapewnia wiele możliwości ruchu i daje użytkownikowi dużą swobodę.

Model SQUAD SU to połączenie nowoczesnej technologii, a także gwarancja komfortu dla każdego użytkownika. Można go łatwo obsługiwać, a sterowanie jest proste i posiada wiele możliwości. Tutaj łączy się wytrzymałość, doskonała jakość, a także wygoda dla osoby korzystającej z pojazdu.

Wśród najważniejszych zalet pojazdu znajduje się nowoczesna jednostka sterująca Shark, która zapewnia wygodne użytkowanie, a także odpowiednie oświetlenie przednie, tylne oraz odblaski po bokach pojazdu. To gwarancja bezpieczeństwa w trakcie poruszania się na zewnątrz. Komfort zapewnia specjalny zagłówek stabilizujący głowę, funkcja stabilizacji kolan oraz podnoszona płyta podnóżków. Dodatkowo wózek charakteryzuje się wyjątkowymi kołami o średnicy 3.00×4, które wcześniej stosowano wyłącznie w wózkach terenowych. Posiada także koła przeciwwywrotne, pas stabilizujący klatkę piersiową oraz szeroki pas piersiowy. Kółka znajdujące się przy płycie podnóżka są podwójne, metalowe i łożyskowane. Takie rozwiązanie to duża wytrzymałość i stabilność, zwłaszcza w momencie poruszania się w pionie.

Dodatkowym atutem wózka jest atrakcyjna tapicerka wykonana z CORDURY®, która zapewnia komfort i wygodę w trakcie użytkowania.

Dodatkowe informacje

Producent