Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

SQUOD wózek elektryczny dla osób niepełnosprawnych terenowo – pokojowy

12.150,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy

Wózek SQUOD to przede wszystkim wysokie parametry, jeśli chodzi o moc oraz elastyczne rozwiązania. Baterie zastosowane w tej konstrukcji są bezobsługowe, gwarantują długą żywotność i są łatwe w demontażu. Jednostka sterująca jest bardzo czuła, co zapewnia wygodne sterowanie i sporą zwrotność pojazdu.

Model SQUOD to połączenie nowoczesnej technologii oraz pełen komfort dla każdego użytkownika. Wózek jest trwały, innowacyjny, ale przy tym dość prosty w obsłudze, więc każdy jest w stanie sobie z nim poradzić. Dodatkowo zastosowano w nim wyprofilowaną tapicerkę z CORDURY®, dzięki czemu ciało doskonale się układa i znajduje się w stabilnej pozycji.

Najważniejsze zalety wózka to chociażby atrakcyjne felgi aluminiowe, dodatkowy pas bezpieczeństwa, a także koła przednie o średnicy 3.00×4, które do tej pory stosowane były w wózkach terenowych. Pojazd posiada oświetlenie z tyłu i z przodu, a także światła odblaskowe zlokalizowane po obu stronach. Znajdują się tutaj również koła przeciwwywrotne, co umożliwia pełen komfort użytkowania. Imponująca jest w tym modelu nowoczesna jednostka sterująca SHARK, która gwarantuje zwrotność oraz większe możliwości sterowania pojazdem. Znajdziemy tutaj też regulowane podnóżki (również pod względem głębokości), podłokietniki (w pionie i poziomie, regulacja położenia dżojstikU) oraz regulowaną szerokość pola siedzenia.

Jeśli chodzi o komfort, to wózek wyróżnia się wyprofilowaną tapicerką z CORDURY®. Posiada również specjalne wygodne podparcie boczne na taśmach VELCRO, a do tego wyprofilowane siedzisko.

Dodatkowe informacje

Producent