Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

TRACER Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy

17.761,00

Brak w magazynie

Opis

Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy

Model TRACER to najwyższy standard wykonania. Konstrukcja wyróżnia się spełnianiem najwyższych norm, co potwierdzają europejskie certyfikaty jakości.

W tym przypadku zastosowano nowoczesną generację silników o mocy 200 W, co zapewnia płynną i w pełni komfortową jazdę.

Pojazd wyposażony jest w bezobsługowe baterie, dzięki którym uzyskuje się optymalną energię do pokonania nawet 35 km. To większa swoboda i użyteczność na co dzień. Baterie znajdują się w oddzielnych obudowach, co zapewnia szybki i łatwy demontaż.

Wózek TRACER wykorzystuje nowoczesną technologię. Zastosowano tutaj jednostkę sterującą z mikroprocesorem DX2, dzięki czemu jazda to pełna swoboda i odpowiednie wykorzystanie każdego dnia. Dodatkowo wózek posiada wyprofilowane siedzisko i oparcie, dzięki czemu można poczuć się tutaj w pełni wygodnie. Pojazd posiada funkcję regulowania kąta nachylenia siedziska, a także oparcia i podnóżków, więc można dostosować wózek do indywidualnych wymagań i potrzeb. W standardowej opcji wózek posiada także oświetlenie tylne i przednie, co zapewnia bezpieczeństwo w momencie poruszania się na zewnątrz. Dodatkowo można także rozsuwać podłokietniki, dzięki czemu można sobie powiększyć przestrzeń siedzenia, gdy będzie to konieczne np. zimą czy jesienią, gdy grubo się ubieramy. Ten model to pełna wygoda dla każdego użytkownika.

Dodatkowe informacje

Producent