Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

TIMIX SU Wózek z napędem elektrycznym na przednie koła, terenowy, z funkcją pionizacji

25.851,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym na przednie koła, terenowy, z funkcją pionizacji

Model TIMIX SU posiada przydatną funkcję pionizacji. Konstrukcja jest trwała, stabilna i mocna, dzięki czemu można zastosować tutaj pionizację użytkownika. Dodatkowo wózek posiada szeroki pas piersiowy oraz stabilizację kolan dla większego bezpieczeństwa i zapewnienia odpowiedniej pozycji wyprostowanej. W dodatkowym wyposażeniu znajduje się zagłówek stabilizujący głowę oraz peloty udowe do stabilizacji miednicy. Model TIMIX SU posiada podwójne metalowe koła, które gwarantują bezpieczeństwo w trakcie poruszania się w pozycji wyprostowanej. Dodatkowo znajduje się tutaj opcja ustawienia pozycji leżącej. Do pozycji leżącej czy spionizowanej przechodzi się z pozycji siedzącej.

W tym wózku znajduje się opcja regulacji kąta nachylenia podnóżka w sposób automatyczny, niezależnie od oparcia.

Dodatkową zaletą wózka jest zastosowanie siedziska i oparcia typu „kontur”, który posiada funkcje stabilizacji i podtrzymania prawidłowej postawy ciała. W opcji standardowej znajduje się także nowoczesny system V-STAB, który zapewnia bezpieczne i dynamiczne poruszanie się wózka, nawet przy dużych prędkościach, na pochyleniach czy podczas pokonywania wąskich przejść. System automatycznie koryguje kurs jazdy, zapewnia stabilizację, nawet na trudno ukształtowanym terenie. Jazda cały czas jest płynna i w pełni komfortowa. Innowacyjne rozwiązanie V-STAB oparte jest na technologii żyroskopowej i zapewnia optymalne wykorzystanie wózka w czasie jazdy w trudnym terenie. Opcjonalnie można wyposażyć wózek w dodatkowe różnorodne systemy sterowania.

Bezpieczeństwo w czasie jazdy zapewnia zastosowanie kół przeciwwywrotnych, które umożliwiają zachować stabilną pozycję nawet w momencie pokonywania krawężników czy innych przeszkód. Koła przednie mają natomiast średnicę 350×70, co jest charakterystyczne dla wózków przeznaczonych do jazdy terenowej. Nowoczesna jednostka sterująca DX2 LCD zapewnia płynną i sprawną jazdę.
Pojazd posiada wiele możliwości regulacji poszczególnych elementów i dostosowania ich do własnych potrzeb i dla optymalnego komfortu. Można regulować w pionie i poziomie podłokietniki, a także położenie dżojstiku. Istnieje opcja regulacji szerokości pola siedzenia, gdy powierzchnia staje się zbyt ciasna. Dodatkowo można regulować głębokość siedzenia i zapewnić sobie maksymalną wygodę w trakcie poruszania się.

Wózek posiada tapicerkę wykonaną z CORDURY®, skaju albo dartexu. Oparcie posiada głębokie wyprofilowania oraz podparci bocznym stabilizujące plecy. Siedzisko także jest odpowiednio wyprofilowane i zabezpieczone przed wysuwaniem się z wózka.

TimixsuDane

Dodatkowe informacje

Producent