Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

TIMIX Wózek z napędem elektrycznym na przednie koła terenowy

17.280,00

Opis

Wózek z napędem elektrycznym na przednie koła terenowy

Wózek terenowy z napędem elektrycznym to nowoczesna technologia oraz pełen komfort w trakcie użytkowania. Mamy tutaj aktywne zawieszenie oraz wahacz, dzięki czemu zwiększono wydajność pojazdu. Konstrukcja posiada wiele opcji i możliwości regulacji, które sprawiają, że można wózek dostosować do własnych potrzeb i oczekiwań. Zastosowano tutaj napęd na przednie koła. Specjalne funkcje sprawiają, że można się bez problemu poruszać po trudnym terenie i pokonywać przeszkody. Dodatkowo przedni napęd jest odpowiedni także w pomieszczeniach, zwłaszcza, gdy musimy się zmierzyć z wąskimi korytarzami. Wózek jest bardzo zwrotny, łatwo wykonuje skręty, a także obroty w osi, co zapewnia większą swobodę poruszania się.

Wielką zaletą wózka jest dodatkowy system V-STAB, który poprawia parametry bezpieczeństwa w czasie jazdy, gdy mamy do czynienia z wysoką prędkością, pochyleniami czy trudnym terenem jak trawa, pokonywanie wąskich drzwi i innych tego rodzaju przeszkód. Cały czas pojazd zachowuje stabilny kierunek i pozycję, więc nie ma potrzeby wprowadzania korekt dżojstiku. Taka nowoczesna technologia sprawdza się na rozmaicie ukształtowanej powierzchni. System posiada funkcję oczyszczania danych jezdnych z błędów, samodzielnie koryguje parametry, dzięki czemu poruszanie się jest płynne i przebiega bezproblemowo. Ten system to wielka innowacja i wygoda dla użytkownika. Oparty został na technologii żyroskopowej.

Wózek posiada koła o średnic 350×70, które są najbardziej charakterystyczne dla wózków terenowych. Umożliwia to komfortowe poruszanie się w każdych warunkach, zwłaszcza, że pojazd został wyposażony również w koła przeciwwywrotne. Są one przydatne w momencie mierzenia się z krawężnikami i innymi przeszkodami. Komfortowe sterowanie zapewnia jednostka DX2 LCD. Dodatkowo można wyposażyć ten model w inne jednostki sterujące, gdy istnieje taka potrzeba.

Tapicerka w tym modelu wykonana jest z CORDURY®, skaju albo dartexu do wyboru. Wózek posiada siedziska odpowiednio wyprofilowane, zabezpieczone przed wypadaniem. Można regulować głębokość siedzenia, a także podłokietniki – zarówno w pionie, jak i w poziomie. Istnieje także opcja regulacji szerokości pola siedzenia, by zapewnić sobie większą przestrzeń. Oparcie posiada wygodne wyprofilowania z podparciem bocznym.

TimixsuDane

Dodatkowe informacje

Producent