Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

BRIX STAB 1.123.913 dziecięcy wózek inwalidzki spacerowy

8.300,00

Opis

Wózek BRIX STAB jest przeznaczony dla dzieci. Wyróżnia się ciekawym wzornictwem, nowoczesną formą i wysoką funkcjonalnością. Dostępna jest zintegrowana kolorystyka: pomarańczowa, niebieska, czerwona lub żółta.

Rama jest stała, aluminiowa i dostępna w trzech długościach mini, midi i maxi. Boczne profile ramy są płaskie i ergonomiczne, mają budowę łukową. Całość jest zintegrowana, funkcjonalna i stanowi wspólny stelaż dla stopnia podnóżka (z możliwością ustawienia kąta głowicy widelca przedniego koła), regulowanego kątowo oparcia wraz z regulowanymi pasami i regulowanej głębokości siedziska oraz hamulców dociskowych (dostępne opcjonalnie dla osoby prowadzącej).

Bez narzędzi można regulować głębokość siedziska, a pozwalają na to specjalne klipsy. Zastosowano tutaj również specjalny uchwyt do pchania wózka dostępny w trzech kształtach, jest regulowany i można go złożyć. W komplecie znajdziemy także kółko podporowe, zdejmowane boczki, przezroczyste i wykonane z tworzywa sztucznego, a także pasy bezpieczeństwa i osłony na szprychy, które są dostępne opcjonalnie.

W przypadku większych dzieci albo osób o niewielkim wzroście, do zastosowania jest rama w rozmiarze maxi. Jest to konstrukcja taka jak w modelu BRIX 1.123 z kołami 24”, ale bez uchwytu do pchania. Dostępna jest w bardziej stonowanej kolorystyce, jeśli chodzi o ramę i tapicerkę.

Regulowany zagłówek, pelot i kamizelka stabilizująca to dostosowanie wózka do indywidualnych potrzeb pacjenta, a także gwarancja zachowania prawidłowej pozycji ciała.
Do najważniejszych elementów wyposażenia wózka zaliczają się hamulce dociskowe, ciągi aluminiowe albo ze stali nierdzewnej, rączka składana z regulacją kąta, przezroczysty zdejmowany boczek z nadkolem, a także regulowany kąt oparcia, regulowana głębokość siedziska za pomocą rzepów oraz aluminiowa stała rama, poduszka na siedzisku o grubości 3 cm i oparcie z regulacją napiętości pasami.
Zastosowano tutaj także koła antywywrotne i jednoczęściowy podnóżek, który posiada opcję regulacji długości, głębokości i kąta. Kąt nachylenia kół tylnych to 6 lub 11 stopni do wyboru, montaż camber. Koła tylne są wysokociśnieniowe, 8 bar i mają różne rozmiary. Koła przednie są pełne i również rozmiar jest do wyboru dla użytkownika. Można postawić na cztery kolory tapicerki. Dostępne kolory ramy to: pomarańczowy metalik z efektem reflex, srebrny metalik z efektem brillant, zielony metalik z efektem reflex, czarny matowy, intensywnie żółty, intensywnie czerwony lub intensywnie pomarańczowy.

Opcjonalnie można wyposażyć wózek w świecące koła przednie, ciąg Maxgrepp, hamulec dla opiekuna, pasy czteropunktowe, osłony na szprychy, kamizelkę stabilizującą, a także zagłówek i pasy odwodzące.

Szerokość siedziska wynosi 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 cm, a szerokość wózka jest o 18 cm większa dla nachylenia 6 stopni i o 36 cm większa dla nachylenia 11 stopni. Maksymalna waga pacjenta to 120 kg, a minimalna waga wózka to 18 kg. Głębokość siedziska to wartości 18/20/22/24/26/28/30/32/34/36, wysokość z przodu 36-50 cm, z tyłu 33-51 cm. Całkowita wysokość to 67,5 cm, oparcia 20/22/24/26/28/30/32/34 cm. Całkowita długość z podnóżkiem to 65-67,5 cm, a średnica kół tylnych wynosi 20”/22”/24”.

Dodatkowe informacje

Producent