Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

EIO 63000000 06-2005 dziecięcy spacerowy wózek inwalidzki

4.400,00

Opis

Model EIO został wyprodukowany przez amerykańską firmę Special Tomato. Wózek ma charakter spacerówki i wyróżnia się wysoką funkcjonalnością oraz dobrą jakością wykonania. Konstrukcja jest lekka, wózek waży tylko 10 kg. Standardowe wyposażenie wózka posiada wyściełany zagłówek, obustronną stabilizację bioder oraz pleców i regulację kąta oparcia, od 25 do 75 stopni. Oprócz tego model EIO posiada łatwy w obsłudze hamulec kół tylnych, obrotowe koła przednie, które mają blokadę jazdy na wprost, jaka okazuje się przydatna w momencie jazdy po trudnej, nierównej powierzchni. Znajduje się tutaj również podnóżek i rączka do pchania z regulowanym kątem. Ponadto wózek posiada pięciopunktowe pasy stabilizujące wraz z zapięciem na piersi oraz miękkimi nakładkami na ramiona. Wózek ma zdejmowany daszek z wygodnym okienkiem i specjalną kieszenią. Zastosowano tutaj duże koła bezdętkowe, które mają rozmiar 23/28 cm. Gwarantują one łatwe prowadzenie wózka i wykonywani manewrów w prosty sposób. Rama jest solidna i wykonana z aluminium, dzięki czemu jest niezwykle lekka.

Model EIO posiada także wygodną siatkę, w której można przewozić różne drobiazgi, a także kieszenie boczne, jakie można dowolnie zapakować. Istnieje także opcja montażu siedzisk anatomicznych albo profilowanych. Dodatkowo wózek wyróżnia się atrakcyjnym wykończeniem estetycznym.

Wózek jest przeznaczony dla użytkowników o maksymalnej wadze do 40 kg. Szerokość siedziska to 35 cm, głębokość 30 cm. Wysokość oparcia wynosi 61 cm. Po rozłożeniu wózek ma wymiary: 61/117/114 cm, a po złożeniu: 61/94/45,5 cm.

Siedziska specjalistyczne
Model EIO może dodatkowo zostać wyposażony w siedziska anatomiczne albo profilowane. Te fotele posiadają specjalne miejsca wyprofilowane w części biodrowej i przy plecach. Zapewnia to komfort i wygodę dla dziecka. Peloty i kliny krokowe dostosowywane są wielkością do siedziska. Zastosowano tutaj powierzchnie gładkie, nienasiąkające, a także bakteriostatyczne, co ułatwia utrzymanie czystości, a także zapewnia dużo większy komfort dla pacjenta. Siedziska można zamontować także w przypadku innych modeli wózków oraz w krzesłach pokojowych.

Siedziska anatomiczne dostępne są w trzech rozmiarach i trzech kolorach: czekoladowy, lila, wiśniowy. Dostępne są jako komplet lub można zamówić każdą część osobno.

Siedziska profilowane są dostępne w pięciu rozmiarach, w kolorze czekoladowym albo błękitnym. W zestawie znajdują się pasy pięciopunktowe w takich samych kolorach.

Siedziska wyróżnia komfortowy wyściełany zagłówek, a także obustronna stabilizacja bioder i pleców. Rama jest ultralekka, wykonana z aluminium. Znajdziemy tutaj siatkę na drobiazgi, boczne kieszenie do przechowywania oraz zdejmowany daszek z okienkiem i kieszenią. Zastosowano regulację kąta oparcia od 25 do 75 stopni, podnóżek i rączkę do pchania z regulacją kąta, a także łatwy w obsłudze hamulec kół tylnych i obrotowe kółka przednie z blokadą jazdy na wprost. Koła są bezdętkowe, dużych rozmiarów 23/28 cm, a dodatkowo mamy tu również pięciopunktowe pasy stabilizujące z zapięciem na piersi i nakładkami na ramiona.

Opcjonalnie można zamontować siedziska anatomiczne lub profilowane, osłonę przeciwdeszczową, barierkę zabezpieczającą i śpiwór.

Szerokość siedziska wynosi 35 cm, głębokość 30 cm. Maksymalna waga użytkownika to 40 kg. Wysokość oparcia wynosi 61 cm, średnica kół przednich 23 cm, tylnych 28 cm. Po rozłożeniu wózek ma wymiary: 61/117/114 cm, a po złożeniu 61/94/45,7 cm.


Dodatkowe informacje

Producent