Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

JOGGER 62000000 inwalidzki wózek dziecięcy spacerowy

4.700,00

Opis

Model JOGGER to wózek spacerowy, który umożliwia rodzinie aktywne spędzanie wolnego czasu. Wózek jest lekki, waży jedynie 12 kg. Można dzięki niemu swobodnie spacerować po lesie, parku czy w mieście. JOGGER daje także możliwość wspólnego biegania. Zapewnia dziecku bezpieczeństwo nawet w najbardziej wymagającym terenie. Można go szybko złożyć, schować do bagażnika i przetransportować.

Standardowo w wyposażeniu wózka znajdziemy trzy pneumatyczne koła o wielkości 30 cm. Przednie koło jest osłonięte i blokowane. Zastosowano tutaj hamulec tarczowy w przypadku koła przedniego oraz amortyzację kuł tylnych. Dodatkowo znajduje się w wózku hamulec postojowy nożny, regulacja kąta oparcia pleców i rączka z regulacją wysokości.

Komfort zapewnia dwustronna tapicerka odpowiednia zarówno na lato, jak i na zimę, a funkcjonalność zdejmowany daszek z okienkiem. Kołka są łatwe do demontażu, więc bez problemu można wózek przetransportować. Znajdziemy w nim także pięciopunktowe pasy stabilizujące z zapięciem na piersi i miękkimi nakładkami na ramiona. Całość posiada lekką aluminiową ramę. Istnieje możliwość montażu siedzisk anatomicznych albo profilowanych. Wózek dostępny jest w kolorze stalowo-brązowym.

Wózek jest dostosowany do pacjentów o wadze do 50 kg. Średnica kół wynosi 30 cm. Po złożeniu wózek ma wymiary: 53/110/83 cm, a po rozłożeniu 66/110/107 cm. Regulacja kąta oparcia jest możliwa w zakresie od 100 do 140 stopni. Szerokość siedziska to 35 cm, głębokość 30 cm, a wysokość oparcia to 61 cm.

Siedziska specjalistyczne
Opcjonalnie można wyposażyć wózek w siedziska anatomiczne albo profilowane. Mają one specjalne wyprofilowania w części biodrowej i plecowej. Wielkość pelot i klinów krokowych jest dobierana w zależności od wielkości siedziska. Zastosowano gładkie, bakteriostatyczne i nienasiąkające powierzchnie, które sprawiają, że utrzymanie w czystości jest proste i komfortowe. Istnieje możliwość zamontowania siedzisk do innych modeli wózków oraz do krzeseł pokojowych.

Siedziska anatomiczne dostępne są w trzech rozmiarach i trzech kolorach: czekoladowy, lila, wiśniowy. Dostępne są jako komplet lub można zamówić każdą część osobno.

Siedziska profilowane są dostępne w pięciu rozmiarach, w kolorze czekoladowym albo błękitnym. W zestawie znajdują się pasy pięciopunktowe w takich samych kolorach.

Najważniejsze cechy to trzy pneumatyczne koła o średnicy 30 cm, blokowane i odsłonięte koło przednie, hamulec tarczowy przedniego koła i amortyzacja kół tylnych. Zastosowano dwustronną komfortową tapicerkę, ultralekką ramę aluminiową, łatwe w demontażu koła, a także pięciopunktowe pasy stabilizujące, zdejmowany daszek z okienkiem oraz hamulec postojowy nożny i regulację kąta oparcia pleców.

Opcjonalnie można wyposażyć wózek w siedziska anatomiczne, profilowane, zagłówek, śpiwór, siatkę na zakupy i osłonę przeciwdeszczową.

Szerokość siedziska wynosi 35 cm, głębokość 30 cm. Maksymalna waga użytkownika to 50 kg. Wysokość oparcia wynosi 61 cm. Po rozłożeniu wózek ma wymiary: 66/110/107 cm, a po złożeniu 53/110/83 cm.

Dodatkowe informacje

Producent