Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Patron Tom 4 Classic Wózek inwalidzki specjalny, dziecięcy, spacerowy, spersonizowany, doposażony

3.000,00

Opis

Wózek inwalidzki specjalny, dziecięcy, spacerowy, spersonizowany, doposażony

Model PATRON TOM 4 CLASSIC to dziecięcy wózek spacerowy. Posiada specjalne koła terenowe pełne, dzięki którym można znacznie łatwiej prowadzić wózek w trudnym terenie i po nierównych powierzchniach. Jest to opcja dla dzieci z MPD oraz przepukliną oponowo-rdzeniową lub chorobami mięśni. Wózek jest składany do przodu. Można także przełożyć siedzisko w taki sposób, by dziecko znajdowało się odwrócone twarzą w stronę osoby sprawującej opiekę. Można regulować wysokość oparcia i ustawiać głębokość siedziska względem własnych oczekiwań i wymagań. Można także odchylić oparcie, by uzyskać pozycję leżącą, zmienić kąt nachylenia siedziska i regulować podnóżek.

W standardowym wyposażeniu wózek posiada zagłówek, czteropunktowe pasy oraz barierkę przednią. Znajduje się tutaj regulowana pod względem wysokości rączka, a także klin. Dodatkowo wózek można wyposażyć w wiele ciekawych elementów i dostosować do własnych wymagań. Jest dostępny w rozmiarze mini, standard oraz maxi. Można zamówić wózek na przednich sztywnych kołach albo skrętnych. Jest to wózek wielofunkcyjny i zapewniający pełen komfort.

Dostępne akcesoria do wózka to śpiwór zimowy, letni, osłona przeciwdeszczowa, torba i koszyk tekstylny. W tej kategorii znajdują się również podpory boczne, pasy odwodzące, pas 5-punktowy, 4-punktowy, kamizelka pełna lub typu H. Dodatkowe akcesoria to również mocowanie stóp, daszek i klin.

Dodatkowe informacje

Producent