Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

Patron Tom X-Country Wózek inwalidzki specjalny, dziecięcy, spacerowy, spersonizowany, doposażony

4.900,00

Brak w magazynie

Opis

Wózek inwalidzki specjalny, dziecięcy, spacerowy, spersonizowany, doposażony

Wózek PATRON TOM XCOUNTRY posiada specjalne koła terenowe, dzięki którym poruszanie się po nierównej powierzchni nie będzie już problemem. Jest to komfortowy wózek spacerowy, który sprawdzi się w przypadku dzieci z MPD, przepukliną oponowo-rdzeniową oraz różnymi chorobami mięśni. Można go złożyć do przodu, a także przełożyć siedzisko, by twarz dziecka była zwrócona w stronę opiekuna.

Jest to bardzo funkcjonalny model, który rośnie razem z dzieckiem. Wszystko dzięki szerokim możliwościom regulowania wysokości oparcia i głębokości siedziska. Można odchylić również oparcie i podnóżek, a także zmienić kąt nachylenia siedziska. Wózek można nabyć w rozmiarze mini, standard i maxi oraz super maxi. Model posiada także specjalne amortyzowane zawieszenie tylnych kół.
Wózek jest także dostępny w wersji fotelika rehabilitacyjnego dla dzieci, przeznaczonego do siedzenia, domowego stelażu.

Dostępne są także dodatkowe akcesoria do wózka: torba, koszyk tekstylny, osłona przeciwdeszczowa, śpiwór letni i zimowy. Można postawić także na daszek, mocowanie stóp, pasy odwodzące i klin, dostosowując wózek do indywidualnych potrzeb i wymagań. Wśród akcesoriów znajduje się kamizelka pełna, typu H, pas 4-punktowy, 5-punktowy i podpory boczne.

Dodatkowe informacje

Producent