Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

AVANTI 1.736 ręczny wózek inwalidzki

4.500,00

Opis

Wózek AVANTI jest oparty na pojedynczym krzyżaku. Dostępny jest w trzech wielkościach ramy, jest to wózek aktywny dostępny w przystępnej cenie. Posiada prostą budowę, odchylane i zdejmowane podnóżki. Można także wybrać podnóżek jednoczęściowy.

Model AVANTI jest wykonany z elementów aluminiowych, niewielka część konstrukcji została stworzona ze stali. Dodatkowo wózki z tej serii mogą zostać wyposażone w sportowe aluminiowe boczki wraz z wkładką neoprenową, czy z podłokietnikami posiadającymi regulację wysokości. Warto także rozważyć zdejmowane i odchylane boczki, dzięki którym można znacznie łatwiej się przesiadać.

Wózek posiada regulowany zagłówek, pelot, a także kamizelkę stabilizująca, co zapewnia większy komfort i indywidualne dopasowanie do potrzeb użytkownika. W ten sposób można również uzyskać pożądaną prawidłową postawę ciała.

Widelec kół przednich to możliwość regulacji kąta wobec podłoża. Ma to wielkie znaczenie w momencie modyfikowania przedniej wysokości wózka. Dodatkowo warioblok oznacza możliwość zmiany tylnej wysokości siedziska. W ten sposób można lepiej dostosować wózek do charakteru jazdy, a także do oczekiwań użytkownika.

AVANTI to wózek dostępny także w wersji XXL dla nieco większych osób. W tym wypadku dopuszczalna waga użytkownika wynosi do 160 kg, a szerokość siedziska może mieć do 58 cm.

Wózek posiada aluminiową ramę o krzyżakowej konstrukcji, wygodne oparcie z regulacją napiętości pasami, a także istnieje możliwość regulacji wysokości i kąta siedziska. Poduszka na siedzisku posiada grubość 3 cm. Można tutaj regulować środek ciężkości. Wózek jest wyposażony w boczek aktywny, przednie i tylne koła pompowane lub pełne w różnych rozmiarach, a także uchylne podnóżki, które można zdejmować i regulować długość podudzia. Mamy tutaj także ciągi aluminiowe lub stalowe, hamulce dociskowe i pas podudzia. Wózek dostępny jest w czterech atrakcyjnych kolorach: srebrny metalik, jaskrawy czerwony, ciemny niebieski metalik lub matowy czarny.

Opcjonalnie można postawić na koła antywywrotne, uchwyt na kulę czy laskę, pas bezpieczeństwa, zagłówek, podwójny ciąg, hamulec jednostronny lub bębnowy i możliwość regulacji kąta nachylenia kół tylnych, czyli montaż camber. Dodatkowo można także wybrać inne kolory: biały, mokka metalik, czarny metalik czy czerwony metalik z efektem brillant.

W przypadku ramy krótkiej szerokość siedziska wynosi 30-36 cm, szerokość wózka jest większa o 18 cm, a szerokość po złożeniu to 28 cm. Głębokość siedziska to z kolei 33-38 cm, a jego wysokość 42,5-49,5 cm. Całkowita wysokość o 83 cm, wysokość oparcia to 34-40 cm, a wysokość podłokietników 16,5-24 cm. Długość z podnóżkiem to 88 cm, a bez podnóżka 66 cm.

Rama średnia to szerokość siedziska 36-58 cm, szerokość wózka jest większa o 18 cm, a szerokość po złożeniu to 28 cm. Głębokość siedziska to z kolei 35-46 cm, a jego wysokość 44-56 cm. Całkowita wysokość o 92 cm, wysokość oparcia to 38-44 cm, a wysokość podłokietników 20-29 cm. Długość z podnóżkiem to 104 cm, a bez podnóżka 77 cm.

Rama długa XXL to z kolei szerokość siedziska 36-58 cm, szerokość wózka jest większa o 18 cm, a szerokość po złożeniu to 28 cm. Głębokość siedziska to z kolei 48-53 cm, a jego wysokość 44-56 cm. Całkowita wysokość o 92 cm, wysokość oparcia to 38-44 cm, a wysokość podłokietników 20-29 cm. Długość z podnóżkiem to 112 cm, a bez podnóżka 85 cm.

Maksymalna waga użytkownika to 75/135/160 kg, minimalna waga wózka wynosi 12/13/14 kg, a tylne koła mają wymiary 22”/24”.

Dodatkowe informacje

Producent