Feedback

Tel: +48603527751

biuro@pokonaj-bariery.pl

HURRICANE 1.880 ręczny wózek inwalidzki z oddychającą tapicerką

27.487,50

Brak w magazynie

Opis

Wózek HURRICANE posiada stałą i aluminiową ramę. Wzbogacony jest o oddychającą tapicerkę na oparciu oraz poduszkę na siedzisku, co zapewnia doskonały komfort dla użytkownika. Przednie koła są pełne i dostępne w różnych rozmiarach. Koła tylne są wzmocnione, mają promienisty układ szprych i rozmiar 24”. Kąt nachylenia tylnych kół to 1, 3 lub 6 stopni do wyboru, camber. Wykorzystano tutaj ciągi ze stali polerowanej, hamulce dociskowe oraz aktywny boczek z wkładką karbonową, który wykonany jest w kolorze ramy. Podnóżek jest zbudowany z rurek, posiada regulację długości. Wózek jest dostępny w trzech kolorach ramy: czarny mat, tytanowy szary oraz biały.

Opcjonalnie dostępne są osłony na szprychy, kołka antywywrotne, pas bezpieczeństwa, a także hamulce motylkowe z aluminium albo tworzywa. Dostępne są również różne rodzaje rączek, ciągi tytanowe albo aluminiowe, a także koła tylne do wyboru.

Do wykorzystania jest wiele kolorów ramy: mokka metalik, srebrny metalik z efektem brillant, czerwony metalik z efektem brillant, zielony metalik z efektem reflex, a także srebrny chromowany i czarny metalik.